Білосніжка: Помста гномів

Фільм Білосніжка: Помста гномів (2012) онлайн дивитися українською

Білосніжка: Помста гномів

Назва: Білосніжка: Помста гномів / Mirror Mirror
Рік: 2012
Жанр: Пригоди, Сімейний
Режисер: Тарсем Сінґ
Актори: Джулія Робертс, Лілі Коллінз, Армі Гаммер
Тривалість: 01:48:00

Опис: Фільм «Білосніжка: Помста гномів» створений на основі старого доброго сюжету відомої казки. Казковий сюжет, пригоди і робота найвідоміших акторів, які виконали головні ролі – Лілі Коллінз і Джулія Робертс, зробили цю кінострічку приреченою на успіх ще до її виходу на екрани.

Перед глядачами постає чарівне королівство, у якому живе прекрасна принцеса на ім’я Білосніжка, однак править ним зла і підступна королева. Бажання завжди отримувати найкраще не дає спокою старіючій дамі, адже краса юної і чистої серцем Білосніжки перевершує її і в’янучу з кожним днем зовнішність.

Наказавши вигнати принцесу подалі в дрімучий і темний ліс, щоб вона не змогла перешкодити їй вийти заміж за молодого принца, призводить до зовсім несподіваного результату. Зустрівши казкових гномів, які є істинними господарями непрохідного лісу, Білосніжка швидко знаходить з ними спільну мову і навіть стає їх предводителькою. Відтепер ніякі магічні чари не зможуть зупинити юну розбійницю, яка вирішила по заслугах помститися своїй шкідливій кривдниці. Фільм Білосніжка: Помста гномів онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Білосніжка: Помста гномів (2012) онлайн українською


загрузка...