Аліса в задзеркаллі

Golden Globe Red Carpet Dresses

Аліса в задзеркаллі

Назва: Аліса в задзеркаллі / Alice Through the Looking Glass
Рік: 2016
Жанр: Фентезі, Пригоди
Режисер: Джеймс Бобін
Актори: Міа Васиковська, Джонні Депп, Енн Гетевей та ін.
Тривалість: 00:02:00

Короткий опис: Кінострічка «Аліса в Задзеркаллі» – це екранізація однойменної казки англійського письменника Льюїса Керролла і продовження презентованого в 2010 році фільму «Аліса в Країні чудес» Тіма Бертона. У другій частині режисер зайняв місце продюсера, довіривши роботу над стрічкою Джеймсу Бобіну. Запрошуємо дивитися фільм Аліса в задзеркаллі онлайн на КіноНаХаті.

Дивитися також: Аліса в країні чудес тут онлайн українською

Повний опис: За сюжетом картини, Аліса проходить крізь дзеркало і потрапляє у світ у вигляді шахової дошки, де все зовсім не так, як у звичній для будь-якої людини реальності. Рухаючись по клітинам, дівчина переноситься в дивовижні місця казкового світу, знайомиться з новими і зустрічається з уже відомими їй персонажами, потрапляє в різні, часто небезпечні історії.

Що чекає на героїню по той бік дзеркала? Чи зможе Аліса подолати всі перешкоди і повернутися додому? Чи казковий світ настільки здивує дівчину і так сподобається їй, що вона вирішить залишитися в ньому назавжди? Фільм Аліса в задзеркаллі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Аліса в задзеркаллі (2016) онлайн українською


загрузка...