Аладдін

Фільм Аладдін (2019) онлайн дивитися українською

Аладдін

Назва: Аладдін / Aladdin
Рік: 2019
Жанр: Пригоди
Режисер: Ґай Річі
Актори: Мена Массуд, Наомі Скотт, Вілл Сміт
Дата виходу (в Україні): 23.05.2019
Тривалість: 00:02:00

Опис: Пригодницький фільм «Аладдін» – чергове творіння студії «Disney», зняте за мотивами однойменної анімації. Аладдін є дрібним злодюжкою. Він успішно промишляє цією справою на міських вулицях. Таке життя, сповнене авантюр, робить головного героя щасливим. Одного разу в житті Аладдіна з’являється дівчина на ім’я Жасмін. Тільки розраховувати на щастя з нею хлопець не може. Вона походить з королівського роду, тому принцеса є недоступною для нього.

У світі багатств і влади плететься ряд інтриг. Заправляє багатьма з них візир султана Джафар. Це дуже хитрий і підступний чоловік, який бажає прийти до влади і зайняти місце свого володаря. Шансів на отримання підтримки з боку народу у нього немає, і цей факт добре розуміє сам негідник. Щоб реалізувати своє бажання, він вирішує піти іншим шляхом.

Ставши власником потужного артефакту, Джафар сподівається, що зможе отримати на додачу сильну міць і надприродний дар. Тому він бажає прибрати до своїх рук чарівну лампу, у якій живе Джин. Для цього спочатку потрібно потрапити в секретну скарбницю, де і зберігається артефакт. Він захований від очей людей. Виявляється потрапити в таємниче місце може тільки Аладдін. Іронія долі в тому, що він сам поки що про це не знає. Фільм Аладдін онлайн дивитися українською в хорошій якості HD 1080p 720p на КіноНаХаті.

 

Фільм Аладдін (2019) онлайн українською


загрузка...