Аксель

Фільм Аксель (2018) онлайн дивитися українською

Аксель

Назва: Аксель / A.X.L.
Рік: 2018
Жанр: Пригоди, Фантастика
Режисер: Олівер Дейлі
Актори: Томас Джейн, Беккі Джи
Тривалість: 01:39:00

Опис: Американський пригодницький фільм «Аксель» від режисера і сценариста Олівера Дейлі. У акторський склад також увійшли Томас Джейн і Беккі Дж., а одним із продюсерів виступив Девід С. Ґойер.

Майлз відрізняється від своїх однолітків маніакальною пристрастю до спортивних мотоциклів. Повертаючись додому після школи, юнак незмінно сідає на байк і вирушає на заміське звалище, де відточує майстерність водіння, мріючи про участь у професійних гонках. Під час тренування він чує дивний звук, що віддалено нагадує собаче скавуління. Намагаючись розшукати джерело шуму, Майлз натикається на купу металу, яка зблизька виявляється собакою, але незвичайним, а роботизованим.

Звільнивши випадкового знайомого з-під завали, хлопець дізнається, що перед ним Аксель – новітня розробка військових сил США, створена в секретній лабораторії. Новоспечений друг хлопця повідомляє, що його намагалися використовувати всупереч моральним принципам операції, що і спонукало розумного пса на втечу від творця – підступного вченого Едріка. Чоловік не залишає спроби розшукати робота-втікача, тому Майлз опиняється в небезпеці. Це не лякає підлітка – заради дружби він готовий ризикувати навіть життям. На Майлза, його подругу Сару та пса-робота чекають маса пригод із погонями. Фільм Аксель онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Аксель (2018) онлайн українською


загрузка...

brain
2018-08-12 14:30:10
reklama vge prosto sharula!Ja rozumiju kolu 1 raz film duvuwsja! Ale kolu progladajew za 15 hvulun 10 trejleriv to prosto gest!!! Zrobit wos z tum! Na trejleru reklamu ne potribno