Вечори на хуторі біля Диканьки

Мюзикл Вечори на хуторі біля Диканьки (2001) онлайн дивитися

Вечори на хуторі біля Диканьки

Назва: Вечори на хуторі біля Диканьки
Рік: 2001
Жанр: Комедія
Режисер: Семен Горов
Актори: Олег Скрипка, Андрій Данилко, Ані Лорак
Тривалість: 01:29:00

Опис: Новорічний фільм-музикл «Вечори на хуторі біля Диканьки» – вільна екранізація твору Гоголя.

Чорт спускається до простого українського люду, щоб зібрати побільше душ, але навіть перебуваючи трохи напідпитку, місцеві жителі женуть рогатого, якому тільки й залишається шукати притулок у будинку відьми Солохи, яка користується на селі популярністю серед чоловічого контингенту.

Син Солохи, коваль Вакула, займається не тільки прямими обов’язками, а й малює образи, а найбільше він бажає одружитися з красунею Оксаною, хоч і небайдужої до парубку, але яка постійно дражнить його. Оксана ставить залицяльникові умова, згідно з якими коваль повинен привезти їй особливі червоні черевички, що звісно на перший погляд здається нездійсненним.

Тільки в ніч на Різдво здійснюються чудеса: Вакулі таланить – волочачи з хати мішки, нібито зі сміттям, він знаходить в одному чорта. З його допомогою головний герой потрапляє в Петербург і не без пригод отримує заповітні черевички. Стримає Оксана тепер своє слово? Чи одружиться з Вакулою? Новорічний фільм-мюзикл Вечори на хуторі біля Диканьки (2001) онлайн дивитися на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Вечори на хуторі біля Диканьки (2001) онлайн дивитися


загрузка...