Красуня і чудовисько (2017)

Красуня і чудовисько (2017) онлайн

Красуня і чудовисько

Назва: Красуня і чудовисько / Beauty and the Beast
Рік: 2017
Жанр: Мелодрама, Мюзикл
Режисер: Білл Кондон
Актори: Емма Вотсон, Юєн МакГрегор, Люк Еванс, Ієн МакКеллен, Емма Томпсон
Тривалість: 02:09:00

Короткий опис: Класична історія про проклятого принца, натхненна казкою Жанни-Марі Лепренс де Бомон і діснеївським анімаційним хітом «Красуня і чудовисько». Белль потрапляє в зачарований замок, на якому лежить похмуре прокляття. Господарем замку є похмуре, вічно зле Чудовисько.

Попри те, що спочатку їй дуже страшно, дівчина незабаром освоюється і знаходить тут нових друзів – зачарованих мешканців фортеці. Крім того, вона вчиться бачити за грізною зовнішністю власника замку добре серце. Тим часом пихатий самозакоханий Ґастон уявив себе рятівником Белль і має намір убити Чудовисько. Запрошуємо дивитися Красуня і чудовисько онлайн 2017 на КіноНаХаті.

Повний опис
Одного разу молодий принц на ім’я Адам неабияк постраждав за свої діяння. Уся справа в тому, що він був дуже злим у ставленні до інших – егоїстичним, самозакоханим. За це зла чарівниця вирішила його перетворити на пряму протилежність. Він став чудовиськом, зовнішній вигляд якого злякає будь-кого, проте з добрим і чуйним серцем. У такому страшному вигляді він повинен знайти того, хто зможе полюбити його за внутрішній світ. Щоб зняти закляття, він повинен встигнути зробити це, поки з його чарівної троянди не злетить остання пелюстка.

У цей же час на території маленького села росте справжня красуня дівчина на ім’я Белль. Так сталося, що батько її вирушив на ярмарок і зник. Звичайно ж, донька не може кинути його в біді, тому вирушає в дорогу слідом за батьком, але потрапляє у місце, де живе Чудовисько. Перша зустріч з ним дуже лякає Белль, але незабаром вона розуміє, що за страшною зовнішністю криється щось більше, ніж те, що могло здатися їй на перший погляд. Фільм Красуня і чудовисько (2017) онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Красуня і чудовисько (2017) онлайн дивитися українською


загрузка...