Крок вперед 4: Революція

Крок вперед 4: Революція онлайн

Крок вперед 4: Революція

Назва: Крок вперед 4: Революція / Step Up: Revolution
Рік: 2012
Жанр: Музичний, Мелодрама
Режисер: Скотт Спір
Актори: Адам Дж. Севані, Елісон Стоунер, Тодд Алан Даркін
Тривалість: 01:39:00

Короткий опис: Четверта частина танцювальної кіносеріі «Крок вперед». Розповідь про Емілі, доньку багатого підприємця, яка приїжджає в Майамі з мріями про танцювальну кар’єру. Тут вона знайомиться з Шоном, і ця зустріч змінює все.

Дівчина закохується у молодого чоловіка і одного дня опиняється перед складним вибором. Справа в тому, що її батько має намір знести район, де живе і танцює Шон, виселити звідти безліч людей і на цьому місці почати елітну забудову. Юнак хоче протестувати проти цього, влаштовуючи танцювальні флешмоби. Героїні фільму потрібно вирішити, чи варті її мрії того, щоб втратити друзів і коханого. Запрошуємо дивитися Крок вперед 4 онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Музична мелодрама продовжує популярну франшизу про танці і кохання. Цього разу сюжет розповідає про молоду дівчину Емілі, танцівницю-початківця і доньку впливового бізнесмена, яка приїжджає у сонячне Майамі, щоб поліпшити свої танцювальні навички і стати професіоналом у цій справі. По приїзду Емілі дізнається, що в місті якась група молодих людей зухвалим чином порушує громадський порядок, що викликає досить неоднозначну реакцію у жителів міста. У різних хулігани влаштовують музично-танцювальні флешмоби.

На одній з вечірок дівчина знайомиться з професійним танцюристом Шоном, лідером групи МОВ, яка робить флешмоби. Хлопці збираються взяти участь у конкурсі, де переможець отримує приз у розмірі крупної суми грошей. Творчість МОВ дуже подобається Емілі, а ще більше їй подобається Шон, тому вона весь час проводить з хлопцями. Але ситуація ускладнюється, коли компанія батька дівчини планує змінити один з районів міста, у якому живуть танцюристи, а жителів переселити в інше місце. Фільм Крок вперед 4 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Крок вперед 4: Революція (2012) онлайн українською


загрузка...