Ідеальний голос 2

Ідеальний голос 2 постер

Ідеальний голос 2

Назва: Ідеальний голос 2 / Pitch Perfect 2
Рік: 2015
Жанр: Музика
Режисер: Елізабет Бенкс
Актори: Бріттані Сноу, Анна Кендрік, Елізабет Бенкс, Алексіс Неп, Ребел Уілсон та ін.
Тривалість: 01:55:00

Короткий опис: Фільм «Ідеальний голос 2» від режисера Елізабет Бенкс, яка також грає одну із ролей, є продовженням минулої частини музичної комедії. У центрі сюжету знову опинився колектив талановитих і молодих дівчат, що володіють чудовими голосами. Панянки бажають заявити про себе і показати свій талант всьому світу. Після закінчення університету вони вирішують присвятити себе вокалу в гурті. Цей ансамбль знайшов популярність у слухачів і навіть отримував нагороду від президента… Запрошуємо дивитися Ідеальний голос 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Вечір, звичайно, вийшов прекрасним, проте не обійшлося без непорозумінь. Під час прямої трансляції з молодіжним гуртом стався конфуз, який призвів до скандалу. Після того, що трапилося, шлях дівчатам у великий шоу-бізнес був закритий. Але співачки не втратили оптимізму і не змирилися зі сформованою ситуацією. Як відомо, сміливість бере своє, і у них знову з’явився шанс.

Підбадьорені невеликою перемогою, вони приготувалися продовжити свій шлях до Олімпу слави. Кожні чотири роки для популярних гуртів з усього світу проводяться змагання. Тепер «Беллі» ставлять перед собою завдання перемогти, щоб знову знайти популярність і вийти на сцену. Ніхто з їхнього оточення не вірить у можливість тріумфу, але юних панянок цим не зупиниш, і їхній блискучий гумор і працьовитість обов’язково повинні їм допомогти.

Це легке кіно налаштовує на позитивний настрій і надихає своїм щасливим фіналом. Прекрасні пісні, красиві дівчата і море позитивних емоцій – як може бути інакше? Фільм Ідеальний голос 2 онлайн українською дивитися в нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Ідеальний голос 2 (2015) онлайн дивитись


загрузка...