Битва року

Битва року онлайн

Битва року

Назва: Битва року / Battle Of The Year
Рік: 2013
Жанр: Музика
Режисер: Бенсон Лі
Актори: Джош Головей, Лаз Алонсо
Тривалість: 01:50:00

Короткий опис: «Битва року» – фільм про американську команду бі-боїв, які мають намір поборотися за звання кращих на головному змаганні року.

Данте і Блейк намагаються зібрати і підготувати до майбутнього турніру команду бі-боїв. Часу у героїв фільму зовсім небагато, але зате є надія, що хороші тренування можуть будь-яку команду привести до перемоги. Запрошуємо дивитися Битва року онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У сюжеті танцювально-музикального фільму колишній професійний тренер з баскетболу Джейсон Блейк переживає складні часи: він втратив сім’ю, не працює, живе в маленькій убогій квартирці і коротає свої дні за розпиванням міцних спиртних напоїв. Одного разу він отримує хорошу пропозицію від свого старого приятеля Данте. Він просить Джейсона взятися за підготовку хлопців з команди з брейк-дансу та фрістайлу, щоб гідно виступити на найпрестижнішому чемпіонаті.

У битві беруть участь найсильніші танцюристи з усього світу, які будуть боротися за перше місце і звання чемпіонів. Ось тільки американська команда не вигравала цілих 15 років і Данте вирішив виправити це за допомогою хорошого тренера для своїх хлопців. Попереду на команду чекають виснажливі тренування, а також сувора дисципліна, адже для того, щоб стати королями танцполу потрібні сильні, витривалі, а головне згуртовані хлопці, які вміють працювати в команді. Фільм Битва року онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Битва року (2013) онлайн українською


загрузка...