Життя і мета собаки

Життя і мета собаки онлайн дивитися

Життя і мета собаки

Назва: Життя і мета собаки / A Dog’s Purpose
Рік: 2017
Жанр: Мелодрама
Режисер: Лассе Халльстрьом
Актори: Денніс Куейд, Брітт Робертсон
Тривалість: 01:40:00

Короткий опис: Сімейне кіно, створене на основі книги В. Брюса Камерона. Дивовижна, по-справжньому зворушлива історія, яка представляє собою хроніку подорожі собаки через кілька життів, у кожній з яких пес шукав і знаходив сенс свого існування.

Собаки бувають різних порід і можуть відрізняються характерами, але незмінним є одне: вони люблять нас, своїх господарів, а ми вчимо їх вести себе, як личить вихованому псу. Ці віддані вихованці незмінно думають про нас, і у кожного чотирилапого завжди є мета в житті, поки є кого проводжати і зустрічати біля порога, кого облизувати і кого любити. Запрошуємо дивитися Життя і мета собаки онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Історія розповідається псом, який починає своє життя золотистим ретривером на прізвисько Бейлі, кращим другом хлопчика на ім’я Ітан. Минають роки, а пес все так само не обділений ласкою і увагою свого друга, навіть коли той вперше закохується. Але одного дня Бейлі помирає від старості. Проте незабаром він перероджується у німецьку вівчарку і перебуває на службі з поліцейським. Пес продовжує відроджуватися кожного разу, проживаючи безліч життів і стаючи собаками різних порід. З кожним новим господарем він (або вона) дізнається трохи більше про свою мету, поки, через роки не повертається до знайомого будинку до знайомого друга.

Сімейна драмеді – екранізація книжкового бестселера Брюса Кемерона, що розповідає зворушливу і дивовижну історію одного відданого пса, що шукає сенс свого існування через життя людей, яких він вчить сміятися і любити. Фільм Життя і мета собаки онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Життя і мета собаки (2017) онлайн дивитись українською


загрузка...