Замерзла з Маямі

Замерзла з Маямі онлайн

Замерзла з Маямі

Назва: Замерзла з Маямі / New in Town
Рік: 2009
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Йонас Елмер
Актори: Рене Зельвегер, Гаррі Коннік мол.
Тривалість: 01:37:00

Короткий опис: Мелодрама «Замерзла з Маямі» знята данським кінорежисером Йонасом Елмер у 2009 році.

У фільмі йде розповідь про молоду бізнес-леді Люсі Гілл, яка живе у сонячному Майамі. Головна героїня добилася успіху і побудувала свою кар’єру без чиєїсь допомоги.

Одного разу керівництво відправляє Люсі на вельми важливий об’єкт, де дівчина повинна проінспектувати завод. Погодившись з пропозицією керівництва, Люсі дізнається, що її відправляють у найхолодніше місто Америки. Запрошуємо дивитися Замерзла з Маямі онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У сюжеті художнього фільму розповідається про успішну кар’єристку Люсі Гілл. Люсі рішуча молода жінка, яка впевнено крокує кар’єрними сходами. Вона любить розкішний одяг, дорогі машини і шикарне взуття на високих підборах. Здається, у головної героїні є все для щастя, проте чого їй не вистачає, так це білого лицаря на коні, який ще й досі не явився перед Люсі.

Працюючи в сонячному і теплому місті Майамі, Люсі відправляють за службовим обов’язком у відрядження у найхолодніший штат – Міннесоту. У невеличкому містечкові Новий Ульм Люсі потрібно оцінити роботу фабрики компанії та скоротити штат співробітників, які, після такої новини, не збираються влаштовувати гості теплий прийом. Звикла до тепла і комфорту, Люсі не підозрювала, які умови і пригоди на неї чекають у цьому холодному, забутому богом містечкові. Фільм Замерзла з Маямі онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Замерзла з Маямі (2009) онлайн українською


загрузка...