За бортом

Фільм За бортом (2018) онлайн дивитися українською

За бортом

Назва: За бортом / Overboard
Рік: 2018
Жанр: Комедія, Мелодрама
Режисер: Боб Фішер, Роб Ґрінберґ
Актори: Анна Фаріс, Євґеніо Дербес
Тривалість: 01:52:00

Опис: Фільм «За бортом» – американська романтична комедія від режисерів Боба Фішера і Роба Ґрінберґа. Стрічка є «перевернутим» ремейком однойменного фільму 1987 року, головні ролі в якому зіграли Курт Рассел і Ґолді Гоун.

Мати-одиначка Кейт змушена братися за будь-яку роботу, щоб прогодувати своїх дітей і оплатити навчання в медичній школі. У пошуках додаткового заробітку Кейт влаштовується прибиральницею на розкішну яхту симпатичного плейбоя-мільярдера Леонардо. Однак не встигає жінка приступити до своєї роботи, як Леонардо несподівано звільняє її і відмовляється заплатити.

Наступного дня Кейт випадково дізнається, що вночі мільярдер багато випив і впав з яхти, а в результаті падіння позбувся пам’яті. Кейт вирішує помститися колишньому роботодавцю і приїжджає в лікарню, де повідомляє, що вона його дружина. Леонардо вірить в брехню Кейт і починає жити як простий середньостатистичний американець разом зі своєю новоспеченою «дружиною» та «дітьми». Фільм За бортом онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм За бортом (2018) онлайн українською


загрузка...