З любов’ю, Саймон

Фільм З любов'ю, Саймон (2018) онлайн дивитися українською

З любов’ю, Саймон

Назва: З любов’ю, Саймон / Love, Simon
Рік: 2018
Жанр: Комедія, Мелодрама
Режисер: Ґреґ Берланті
Актори: Нік Робінсон, Джош Дюамель
Тривалість: 01:50:00

Опис: Романтичний фільм «З любов’ю Саймон» розповідає про звичайного американського старшокласника, який закінчує навчання в школі. У нього є все: чудова сім’я, віддані друзі, авторитет у школі, бентежить його тільки те, що він – гей, але зізнатися в цьому він не наважується нікому з рідних і близьких.

Гостро переживаючи свою самотність, підліток раптово виявляє в шкільному блозі повідомлення від якогось Блу, який зізнається в тому, що він теж приховує свою орієнтацію – між двома хлопцями зав’язується листування, міцніє дружба, проте розкрити один одному свої справжні імена і зустрітися вони поки не готові. Незвичайні стосунки, які нарешті надали Саймону впевненості і закоханості, підходять до логічного підсумку – зустрічі, але несподівано листування потрапляє в руки шкільному невдасі-клоуну, який виставляє переписку широкій публіці, розкривши таємницю хлопців. Фільм З любов’ю Саймон онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм З любов’ю Саймон (2018) онлайн українською


загрузка...

Аня
2018-11-05 23:54:54
#багатолітр Прочитавши опис до фільму, були певні сумніви чи «зайде» фільм. І вже з перших хвилин зрозуміла, що хочеться додивитись цю історію… Фільм хороший. В основі історія цікавих молодих людей, які мають свої захоплення і інтереси, ведуть активне життя; присутня також інтрига, «мімішність», жорстокі жарти, ідеальна музика . Дубляж чудовий, озвучка дуже сприяла перегляду (навіть не думала, що цей фільм з’явиться українською, оскільки знаю, що його не пустили в прокат кінотеатрів, хоча права на це в українського провайдера були придбанні) і вірному сприйняттю. Завдяки грі акторів починаєш бачити між рядками сценарію. Головний герой Nick_а Robinson_а відображений більше ніж щиро. Фільм не тільки про те, що тяжко відкритись підлітку нетрадиційної орієнтації, а скоріше про те, що МИ всі боїмось, як нас сприйматиме СВІТ. Наші бажання, цілі, мрії і, можливо наші почуття і відчуття…, можливо, СВІТ і найближче оточення це просто не сприйматиме. Ми настільки боїмось, що не можемо бути щирими і чесними навіть із собою, боїмось втратити підтримку важливих для нас людей, боїмось насмішок, боїмось, зрештою, - поразок, розчарувань і те, що можемо залишись одні, що розчаруємо когось, що нічого в нас не вдасться. А коли отримуємо підтримку то все нам підсилу і саме підтримка додає нам віри в себе, при досягненні мети. Simon боявся не стільки насмішок, а змін і того, що втратить друзів і теплі стосунки із рідними. А коли все навколо тебе змінюється дуже тяжко залишись собою і вірним своїй меті, цілі, переконанням... Слід залишатись собою при будь-яких обставинах))) P.S. Тепер, Nick Robinson один з улюблених акторів.