Як кохатися по-англійськи

Фільм Як кохатися по-англійськи (2014) онлайн дивитися українською

Як кохатися по-англійськи

Назва: Як кохатися по-англійськи / How to Make Love Like an Englishman
Рік: 2014
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Том Вон
Актори: Пірс Броснан, Сальма Хайек, Джессіка Альба
Тривалість: 01:39:00

Опис: «Як кохатися по-англійськи» – романтичний комедійний фільм про старіючого донжуаном, який раптом вирішив переосмислити життя.

У юності Річард Хейг намагався наслідувати батька, талановитого університетського викладача, прихильника вільних відносин. Минув час, і, подорослішавши, Дік сам став професором Кембриджа, улюбленцем студентів і переконаним гедоністом. Стверджуючи принципи романтизму, п’ятдесятирічний професор роз’їжджає на мотоциклі, часто закохується і спить з привабливими студентками. Усе змінюється, коли чергова подружка, студентка-американка Кейт, повідомляє Хейгу про свою вагітність.

Поступаючись обставинам, герой вирішує стати розсудливим, стати гідним чоловіком і випробувати захват батьківства. Заради майбутньої сім’ї він полишає роботу в Кембриджі і слідом за Кейт вирушає в Каліфорнію. На жаль, з його мінливою ​​подружкою відбувається метаморфоза: замість коханця-англійцю дівчина тепер воліє надійного американського хлопця. А сам Хейг всупереч обіцянкам захоплюється її зведеною сестрою – зухвалою красунею Олівією. Фільм Як кохатися по-англійськи онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Як кохатися по-англійськи (2014) онлайн українською


загрузка...