Я, ти, він, вона

Фільм Я, ти, він, вона (2018) онлайн дивитися

Я, ти, він, вона

Назва: Я, ти, він, вона
Рік: 2018
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Володимир Зеленський
Актори: Володимир Зеленський, Євген Кошовий, Надя Дорофєєва, Агне Грудіте
Дата виходу (в Україні): 27.12.2018
Тривалість: 00:02:00

Опис: Український романтичний фільм «Я, ти, він, вона» – ювілейна робота студії “Квартал-95”. У головних ролях зірки 95-го кварталу Зеленський та Кошовий, співачка Надя Дорофєєва та відома акторка Агне Грудіте. Проект наполовину фінансується Держкіно, тому на глядачів чекає цілком україномовна стрічка, на що вперше наважилися кварталівці.

Сімейне життя – неймовірно складний і надзвичайно важкий процес взаємного існування двох закоханих. У перші роки створення сім’ї, як правило, пара не помічає недоліків один одного, через гарячі почуття. Однак з кожним роком спільного життя недоліки виявляються все виразніше і викликають роздратування.

У прекрасній романтичної комедії Яна і Максим прожили довгих 10 років у шлюбі, їхні почуття зазнали змін – від полум’яно-пристрасних до прохолодних. Буденність і сімейний побут вбили палку пристрасть, тому пара вирішує розлучитися. Суддя пропонує подружжю перевірити свої почуття протягом місяця, а по закінченню призначеного терміну прийняти остаточне рішення. У пари з’явився шанс втілити в життя свої найсміливіші бажання і мрії, відчути нові емоції і сексуальну різноманітність, які не могли випробувати зі своїм партнером до цього.

Чи зможе подружжя відчути щастя поза шлюбом? Чи знайдуть головні герої те, чого не вистачало в подружньому житті? Яке приймуть рішення головні герої? Фільм Я, ти, він, вона онлайн дивитися на КіноНаХаті.

 

Фільм Я, ти, він, вона (2018) онлайн дивитися


загрузка...