Вік Аделайн

Вік Аделайн постер

Вік Аделайн

Назва: Вік Аделайн / The Age of Adaline
Рік: 2015
Жанр: Драма, Мелодрама
Режисер: Лі Толанд Крігер
Актори: Блейк Лайвлі, Міхіл Хаушман, Кеті Бейкер, Гаррісон Форд та ін.
Тривалість: 01:53:00

Короткий опис: Фільм спільного виробництво студій Lionsgate Sidney і Lakeshore Entertanment, робота режисера Лі Толанда Крігера. В основу сюжету цієї романтичної мелодрами покладена історія дівчини, на місці якої бажав би опинитися, напевно, кожен другий житель планети. Вічне життя, причому в самому розквіті сил, ніякої старості і немочі. Для деяких це втілення самої потаємної мрії всього життя. Але не все так просто. Запрошуємо дивитися Вік Аделайн онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Багато людей мріють про вічне життя, у якому немає місця для старості і хвороб. Героїня Адалін після автокатастрофи отримала здатність не старіти і її життя в одну мить повністю змінилося. З часом вона зауважує, що роки не впливають на її організм і зовнішність, і вона сповнена сил як ніколи. Дівчині шалено подобається її стан, вона насолоджується кожним моментом.

Але з кожним прожитим роком, казка перетворюється на кошмар і Адалін розуміє, що через це прокляття їй не знайти щастя. На очах дівчини дорослішає її дитина, вона пережила своїх найближчих людей і їй доводиться періодично міняти всі документи і місце проживання, щоб ніхто не дізнався її таємницю.

Життя Адалін одноманітне і в ньому немає місця радощам, адже вона не живе, а існує. Але випадково зустрівши коханого чоловіка, вона спробує будь-яким способом повернути собі звичайне життя. Фільм Вік Аделайн онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Вік Аделайн (2015) онлайн дивитись


загрузка...