Віднесені вітром

Фільм Віднесені вітром (1939) онлайн дивитися українською

Віднесені вітром

Назва: Віднесені вітром / Gone with the wind
Рік: 1939
Жанр: Мелодрама, Воєнний
Режисер: Джордж Кьюкор, Віктор Флемінґ
Актори: Вів’єн Лі, Кларк Ґейбл
Тривалість: 01:06:00 + 01:14:00 + 01:33:00 (3 серії)

Короткий опис: Фільм «Віднесені вітром» – масштабна епопея за романом Марґарет Мітчелл про любов і ненависть на тлі Громадянської війни в США. Героїня фільму – красуня і егоїстка Скарлетт О’Хара – нікому не хоче віддавати своє серце до тих пір, поки не подме вітер змін, який підганяє війна між Північчю і Півднем.

Натомість доля змушує її поступитися власним принципам і вийти заміж за нелюба Ретта Батлера, щоб врятувати свою сім’ю. Інфантильна панянка швидко пізнає гіркоту реального життя і дізнається ціну грошам. Незважаючи на війну, що охопила всю країну, вона всіма силами намагається врятувати сімейну ферму. Запрошуємо дивитися фільм Віднесені вітром онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Скарлетт О’Хара з юних років була впевнена в тому, що закохана в Ушлі Вілкса, молодого спадкоємця сусіднього маєтку. Свідком зізнання пари випадково став капітан Ретт Батлер, зачарований зухвалістю чарівної дівчини. Вілкс, зрештою, обрав у дружини іншу, а мореплавець і комерсант доклав усіх зусиль, щоб не втратити Скарлетт з поля зору.

Героям кінокартини довелося пережити найдраматичніші події у громадянську війну, крах американського Півдня, розкол суспільства, загибель близьких. Усі ці випробування, зрештою, допомогли Скарлетт зрозуміти, ким вона дорожить насправді. Фільм Віднесені вітром онлайн українською дивитися всі серії на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Віднесені вітром (1939) онлайн дивитися українською


загрузка...