Величне століття. Роксолана 2 сезон

Величне століття. Роксолана 2 сезон постер

Величне століття. Роксолана 2 сезон

Назва: Величне століття. Роксолана / Muhtesem Yuzyil
Рік: 2011-2012
Сезони: 1, 2, 3, 4
Жанр: Серіал, Мелодрама, Історичний
У ролях: Небахат Чехре, Окан Ялабик, Сельма Ергеч, Халіт Ергенч, Філіз Ахмет та ін.
Тривалість: ~ 01:30:00
Завантажити 2 сезон: .avi (41.41 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: У другому сезоні Хюррем нарешті домагається не тільки нікях, але хоч і вимушеної, але поваги з боку султанської родини. Ібрагім-паша вкотре уникає смерті. Хатідже дякує Аллахові за подароване щастя і довгоочікуваний спокій. А нова, єдина і законна дружина Сулеймана не має наміру зупинятися на досягнутому. Які ще випробування випадуть на долю Хюррем? Які нові персонажі і нові сюжетні лінії нас чекають? Дивіться у другому сезоні блискучого серіалу. Запрошуємо на перегляд серіалу Величне століття. Роксолана 2 сезон онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі. Усі серії, сезони безкоштовно дивитися тут і зараз.

Дивитися також: Величне століття. Роксолана онлайн всі серії українською ТУТ

Повний опис
Повний опис: Події розгортаються в середині 1520-х років в Османській імперії. Хюррем стала законною дружиною Сулеймана I і тепер прагне оточити себе надійними людьми, які допоможуть їй залишатися при владі і піклуватися про благополуччя своїх синів.

У травні 1526 починається похід на фортецю Буду, яка практично відразу оголосила про капітуляцію. Тепер непокірна Угорщина влилася в Османську імперію, і в руках Сулеймана I опинилися численні цінні трофеї. Незабаром до них додалося важливе придбання турецьких корсарів: під час нападу на іспанський корабель вони захопили в полон Ізабеллу Фортуну, принцесу Кастилії. Сулейман зацікавлений у своїй новій полонянці і знаходить привабливою її норовливість. Але коли він відправляє до неї наложницю, яка знає іспанську мову, щоб та навчила полонянку турецької, то принцеса дає зрозуміти, що не має наміру слухатися. Незабаром в Константинополь прибуває жених Ізабелли, принц Фрідріх. Запрошуємо дивитися серіал Величне століття. Роксолана 2 сезон онлайн українською та скачать 2 сезон торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Величне століття. Роксолана 2 сезон українською

Скачати Величне століття. Роксолана 2 сезон українською: .avi (41.41 GB, torrent, Ukr)


загрузка...