Це дивовижне життя

Фільм Це дивовижне життя (1946) онлайн дивитися українською

Це дивовижне життя

Назва: Це дивовижне життя / It’s a Wonderful Life
Рік: 1946
Жанр: Мелодрама
Режисер: Френк Капра
Актори: Джеймс Стюарт, Донна Рід та ін.
Тривалість: 02:11:00

Короткий опис: Сюжет фільму розповідає про людину, яка все своє життя провела у невеликому містечку. Він мріяв покинути його і подивитися на світ, але буденні справи щоразу утримували його і змушували вирішувати проблеми інших, забуваючи про свої власні. Не витримавши тиску низки неприємностей, головний герой намагається покінчити життя самогубством. Бог, бачачи все, вирішив відправити йому на допомогу ангела, що знаходиться на випробувальному терміні. Запрошуємо дивитися Це дивовижне життя онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У сюжеті художнього фільму житель невеликого містечка Джордж Бейлі, який завжди мріяв подорожувати світом, але з молодості був змушений допомагати грошима молодшому братові, щоб той зміг отримати освіту. Потім Джордж одружився на коханій дівчині і був змушений утримувати сім’ю, брав гроші позику у місцевого банкіра. Мрії так і залишилися мріями.

Пройшли роки і, озираючись на своє життя, Джордж бачить лише величезну чорну діру. Він так сильно пригнічений через незліченні проблем, які звалилися на його голову, що вирішує покінчити з собою в переддень Різдва. Бачачи страждання Джорджа, Всевишній відправляє йому на допомогу ангела другого класу, який ще зовсім новачок у таких справах і змушений заслужити крила добрими справами. Якщо ангел-охоронець Кларенс Одбоді відрадить Джорджа від вчинення найжахливішого смертного гріха, то отримає довгоочікувані крила. Однак, час підтискає, Джордж вже готується зістрибнути з моста. Кларенс повинен встигнути показати Джорджу наскільки прекрасний і чудовий цей світ. Фільм Це дивовижне життя онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Це дивовижне життя (1946) онлайн українською


загрузка...