Три метри над рівнем неба

Три метри над рівнем неба онлайн

Три метри над рівнем неба

Назва: Три метри над рівнем неба / Tres Metros Sobre El Cielo
Рік: 2010
Жанр: Мелодрама
Режисер: Фернандо Ґонзалез Моліна
Актори: Маріо Касас, Марія Вальверде
Тривалість: 02:03:00

Короткий опис: Сімнадцятирічна Бабі родом з пристойної сім’ї, що дала їй витончене виховання. Екстремал Уго Олівер, він же Аче – її повна протилежність, природжений бунтар, який не визнає ніяких авторитетів.

Перша зустріч і знайомство молодих антагоністів призводять до конфлікту. Однак герой мелодрами ставить за мету закохати в себе на вельможну зазнайку. Олівер не відразу розуміє, що дівчина власне вже підкорила його серце. Але одного разу настає день, коли цю пару вже ніщо не може розлучити. І тоді Аче наважується на важливе зізнання, але в чому – у коханні чи в зухвалому плані повалення «богині» з небес? Запрошуємо дивитися Три метри над рівнем неба онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Стрічка «3 метри над рівнем неба» розповідає про те, які непередбачувані людські долі і як складно контролювати дивовижне і загадкове почуття під назвою «кохання». У центрі подій мила і невинна дівчина із забезпеченої і добропорядної родини – Бабі. Волею випадку вона знайомиться зі своєю повною протилежністю – Аче. Він відчайдушний шибайголова, безвідповідальний і імпульсивний егоїст, який любить вуличні гонки і небезпечні пригоди. Його світ не такий як її. Аче звик жити одним днем ​​і думати тільки про себе. Але його несподіване знайомство з Бабі ставить все з ніг на голову.

Кохання змушує егоїстичного шибеника подивитися на світ новими очима. Виявляється, що людське життя це не тільки низка пригод, одноденних інтрижок та імпульсивних рішень. Бабі вчить Аче відповідальності, чесності та турботі про оточуючих. Кохання допомагає головному герою змінитися. Ось тільки ворожий світ Бабі не приймає Аче. А стати краще і забути про своє минуле егоїстичне житті не так вже й просто. Чи зможе велика сила кохання перемогти соціальну нерівність? Чи зуміє Аче змінити себе чи тендітне кохання поступиться першим же серйозним випробуванням? Фільм Три метри над рівнем неба онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Три метри над рівнем неба (2010) онлайн українською


загрузка...