Терпкий смак кохання

Терпкий смак кохання постер

Терпкий смак кохання

Назва: Терпкий смак кохання / Μπρούσκο
Рік: 2013-…
Сезони: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Апостоліс Тотсікас, Андреас Георгіу, Елені Вайтсоу та ін.
Тривалість: ~ 43 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Не встигли глядачі забути серіал “Величне століття. Роксолана”, як телеканал 1+1 пропонує нашій увазі нову мильну оперу. Цього разу нас чекає новий грецький серіал про любовний трикутник. Сюжет переносить глядача на мальовничі острови Греції, на Кріт і Кіпр, де й відбуваються головні події. Але все почалося з Афін, де Ахіллеас святкує свою холостяцьку вечірку перед одруженням, а Мілена в тому ж закладі відзначає дівич-вечір. І лише доля могла звести їхні погляди, з чого все і почалося. Після спільної ночі Мілена просто зникає, усвідомлюючи, що накоїла. Згодом, коли обоє вже одружилася, доля звела їхні погляди знову. Запрошуємо на перегляд серіалу Терпкий смак кохання онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Повний опис: Новий грецький телесеріал розповідає історію двох родин, які займаються виноробним бізнесом. Усе починається з розважального закладу, де незнайомі один одному Ахіллеас і Мілена святкують свій останній день перед одруженням з коханими. І лише вищі небесні сили знали, що потрібно звести їхні погляди. У результаті ніч напередодні одруженнями виявилися для них спільною. Мілена розуміє усю ганьбу свого вчинку, чому й зникає.

Здавалося б, усе повертається до звичайної буденності, він і вона живуть своїм життя. Але з часом кожен починає розуміти, що не може забути тієї ночі в Афінах. І доля дарує їм нову зустріч, після чого стає зрозуміли, що тепер вони не наміряються втратити один одного. Але як бути разом, коли вони вже одружилися з іншими? Тим часом їхні сім”ї вирішують об”єднати власний бізнес для виходу на експотний рівень. Як поведуть себе Ахіллеас і Мілена, а головне як поведуть себе їхні законні дружина та чоловік? Очікується продовження проекту, так що незабаром можна буде насолоджуватися, дивлячись нові серії цього серіалу.

1 2 3
 

Терпкий смак кохання 1 сезон онлайн


загрузка...