Світське життя

Світське життя онлайн

Світське життя

Назва: Світське життя / Café Society
Рік: 2016
Жанр: Мелодрама
Режисер: Вуді Аллен
Актори: Блейк Лайвлі, Джессі Айзенберг, Стів Карел, Крістен Стюарт
Тривалість: 01:36:00

Короткий опис: 30-і роки 20-го століття. Молодий Боббі приїжджає до Голлівуду з мріями про кар’єру в кіноіндустрії. Він сповнений амбітних планів, але ще більш – ілюзій про те, що чекає на нього попереду. Наміри головного героя вельми похвальні, але на шляху до їх здійснення він зустрічає своє кохання і в результаті опиняється всередині бурхливого життя світського суспільства, яке визначило дух доби.

Режисер – живий класик кіно Вуді Ален – з властивою йому спостережливістю до деталей розкриває життя багатих і знаменитих людей тієї доби. Запрошуємо дивитися Світське життя онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет фільму переносить нас у Нью-Йорк 30-х років минулого століття. Ми знайомимося з чарівним хлопцем, який мріє тільки про одне – пробитися у світ кінематографа, щоб потім розкрити свій акторський талант.

Через постійну захопленість фантазіями про можливе майбутнє, реальне життя головного героя є досить сумним. Боббі постійно знаходиться у небезпеці через кримінальні справи свого брата, до турбот додають постійні сварки з батьками, які намагаються переконати сина в марноти його надій.

Усе змінюється, коли Боббі за допомогою свого дядька, який працює агентом не маловідомих акторів, влаштовується працювати кур’єром на кіностудію. Звичайно, у порівнянні з його головною метою це невеличке досягнення. Проте, коли Голлівуд стає набагато ближче, Боббі все здається ще більш цікавим. Незабаром він знайомиться з дівчиною, яка допомагає йому стати повноправним членом зоряної тусовки. Чи зможе головний герой прийняти такі кардинальні зміни? Фільм Світське життя онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Світське життя (2016) онлайн українською


загрузка...