Сутінки. Сага: Світанок – Частина 2

Сутінки. Сага: Світанок - Частина 2 онлайн українською

Сутінки. Сага: Світанок – Частина 2

Назва: Сутінки. Сага: Світанок – Частина 2 / The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2
Рік: 2012
Жанр: Мелодрама, Фентезі
Актори: Крістен Стюарт, Роберт Паттінсон, Тейлор Лотнер
Тривалість: 01:55:00

Короткий опис: Історія кохання вампіра Едварда Каллена та смертної дівчини Белли Свон отримає, нарешті, свою розв’язку. Події в картині розгортаються після того, як Белла вийшла заміж за коханого і незабаром виявила, що чекає на дитину.

Прийдешнє материнство, як незабаром з’ясовується, загрожує життю Белли. Незважаючи на прохання Едварда не залишати дитину, вона наполягає на збереженні плоду. Поява на світ малюка стає початком радикальних змін в житті закоханої пари. Незабаром над всією родиною Калленів і дитиною нависає смертельна небезпека, від якої, як здається, немає порятунку. Запрошуємо дивитися Сутінки Сага: Світанок – Частина 2 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У сюжеті заключного фільму Белла звернулася і назавжди стала безсмертним вампіром. Справитися з новою, досить незвичній життям, їй допомагає Едвард і все сімейство Калленів. Малятко Ренесмі дуже швидко підростає, але щасливі батьки всерйоз переживають за нього. Джейкоб практично не розлучається з дівчинкою, він стає їй найкращим другом і наставником.

Спокійне життя Белли та Едварда обриває бачення Еліс, яка побачила загрозу з боку Вальтурі. Стародавні Вальтурі дізналися про дитину-вампіра, а перетворення дітей строго заборонено і карається вбивством. Не знаючи того, що дівчинка була народжена такою, а не перетворена, Вальтурі вирушають у Форкс, щоб знищити Калленів. На захист Калленів стають перевертні, а також вампіри-союзники з усього світу. Фінальна битва відбудеться сніжним ранком на світанку. Фільм Сутінки Сага: Світанок – Частина 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Сутінки. Сага: Світанок – Частина 2 онлайн українською


загрузка...