Сутінки. Сага: Світанок – Частина 1

Сутінки. Сага: Світанок - Частина 1 онлайн українською

Сутінки. Сага:Світанок. Частина 1

Назва: Сутінки. Сага: Світанок – Частина 1 / The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1
Рік: 2011
Жанр: Мелодрама, Фентезі
Актори: Крістен Стюарт, Роберт Паттінсон, Тейлор Лотнер
Тривалість: 01:57:00

Короткий опис: Сюжет 4 частини продовжує розповідати історію кохання вампіра Едварда Каллена і дівчини Белли Свон. Не дивлячись на всі перепони, закохані змогли зберегти свої почуття. І ось настає їхній щасливий день, Едвард і Белла одружуються, після чого молодята відлітають в Ріо-Де-Жанейро, щоб провести медовий місяць.

Вони нарешті щасливі удвох, далеко від суєти, де проводять спекотні ночі, але початок щасливого сімейно життя стало початком справжньої трагедії. Незабаром Белла дізнається, що вагітна. Занадто швидкий розвиток плода може привести до смерті Бели, адже її тіло може не адаптуватися. Але біда не приходить одна. Про вагітність Белли дізналися древні вампіри з клану Вольтурі, які збираються відвідати новоспечену матір. Запрошуємо дивитися Сутінки. Сага: Світанок – Частина 1 онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Через деякий час після весілля Белла дізнається про свою вагітність. Приємну новину молодята повідомляють вампірської сім’ї, але усі Каллени, та й сам батько майбутньої дитини, Едвард, проти появи дитини на світ. До того ж про це дізнався древній клан Вольтурі, представники якого вже збираються до Беллі.Проти народження цієї дитини навіть зграя Сема. Рішення вбити плід всередині Белли суперечить договору, адже перевертні повинні захищати людей. Дізнавшись про це, Джейк йде зі зграї і незабаром створює свою.

Сумніви терзають Едварда: як люблячий чоловік він не може ризикувати життям своєї новоспеченої дружини. Його майбутня дитина – наполовину вампір, наполовину людина, і він не може з’явитися на світло природним шляхом.

Белла хоче виносити і зберегти дитину. Розалі надає їй дружню підтримку. Дівчина ризикує своїм життям: виношування дається важко. Людська їжа не задовольняє голод, і, послухавши Джейкоба, майбутня мати вводить в раціон щось нове для себе: кров.

Плід розвивається дуже швидко, і день пологів, нарешті, настає. Народжується дівчинка Ренесмі. Рятує Беллу введена Едвардом отрута. Белла стає вампіром. У цей момент Джейкоб хоче вбити невинне вампірське дитя, але не наважується на такий вчинок. Фільм Сутінки. Сага: Світанок – Частина 1 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Сутінки. Сага: Світанок – Частина 1 онлайн українською


загрузка...