Сутінки

Сутінки онлайн українською

Сутінки

Назва: Сутінки / Twilight
Рік: 2008
Жанр: Мелодрама, Фентезі
Режисер: Катрін Хардвік
Актори: Крістен Стюарт, Роберт Паттінсон
Тривалість: 02:02:00

Короткий опис: Юна дівчина Белла Свон приїжджає до батька в раніше незнайоме місто. Тут вона знайомиться з дуже красивою, але в той же час загадковою, відстороненою і «закритою» для всіх сім’єю Калленів. Белла закохується в сина сімейства Калленів – Едварда. Незабаром Белла дізнається жахливу таємницю: клан її нових знайомих – безсмертні вампіри. Запрошуємо дивитися фільм Сутінки онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
1 частина саги про вамірів. Дівчина на ім’я Белла приїжджає до свого батька в невелике містечко. У новій школі вона знайомиться з дивакуватим хлопцем Едвардом, який врятував її від смерті. Те, як це сталося, викликало у Белли безліч питань. Адже для того, щоб це реально було зробити, необхідно мати нелюдську силу.

Через деякий час Белла з’ясовує, що її загадковий друг справжнісінький вампір. Уся його родина – ваміри, які харчуються кров’ю тварин. Дивовижна таємниця ніяк не лякає юну красуню, крім того, через деякий час у них з Едвардом починається роман, приречений на гіркий присмак страждань. Фільм Сутінки онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Сутінки (2008) онлайн українською


загрузка...