Старий Новий рік

Старий Новий рік онлайн

Старий Новий рік

Назва: Старий Новий рік / New Year’s Eve
Рік: 2011
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Ґаррі Маршалл
Актори: Холлі Беррі, Джесіка Біл
Тривалість: 01:58:00

Короткий опис: Романтична різдвяна комедія Ґаррі Маршалл «Старий Новий рік» – ще один святковий фільм про людські долі. Напередодні Нового року Нью-Йорк перетворюється у казкове місто, що потопає у вогнях і повне радісною передсвяткової метушні. Вісім з гаком мільйонів городян готується до свята і передчувають традиційний політ до небес повітряної кулі, яка квітне чудовою ілюмінацією.

Побачити чудове дійство зможуть всі – навіть незадоволений метушнею Ренді, закохана Гейлі, розчарована Лаура і поблажлива Клер. Що об’єднує цих персонажів? Запрошуємо дивитися Старий Новий рік онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Можете сміливо починати зворотний відлік разом з героями романтичного фільму «Старий Новий рік», який перенесе в атмосферу ожвавленого різдвяного Нью-Йорка. Американські кінорежисери і продюсери майстерно відтворили сентиментальні життєві історії – сплетіння щирих емоцій, трепетних почуттів, різноманітних настроїв.

Літній чоловік, який буквально відраховує не просто останні хвилини старого року, а й швидкоплинні хвилини власного життя; чарівна миловидна секретарка, яка вирішила саме в Новому році виконати всі ті обіцянки, які «припадали пилом» в її особистому списку життєвих цінностей; іменитий розкручений продюсер популярного ток-шоу, який буквально ненавидить цю різдвяну мішуру і багатомільйонну метушню.

Ось такі різні долі, оригінальні історії, які стрімко розвиваються протягом декількох доленосних днів. Яким буде це свято для всіх персонажів? Чи зможуть вони змінити своє життя чи будуть задовольнятися обіцянками? Адже світ настільки тісний і все настільки пов’язано, що всі вісім коротеньких кіноісторій в один момент об’єднуються в барвистий різдвяний Нью-Йоркський калейдоскоп. Фільм Старий Новий рік онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Старий Новий рік (2011) онлайн українською


загрузка...