Щоденник Бріджит Джонс

Щоденник Бріджит Джонс онлайн українською

Щоденник Бріджит Джонс

Назва: Щоденник Бріджит Джонс / Bridget Jones’s Diary
Рік: 2001
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Шерон Маґвайр
Актори: Рене Зеллвегер, Г’ю Грант, Колін Ферт
Тривалість: 01:36:00

Короткий опис: Головна героїня довго не наважувалася змінити своє життя, потураючи своїм шкідливим звичкам. Її батьки намагаються нав’язати їй в женихи їхнього сусіда, у той час, як сама Бріджит мріє про свого начальника Деніела.

Розуміючи те, що так далі не можна жити, Бріджит вирішує змінити своє життя. Головна героїня починає вести щоденник, у якому записує все, що з нею відбувається – і хороше, і погане. Але виявляється, що все в житті набагато складніше. Запрошуємо дивитися Щоденник Бріджит Джонс онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Екранізація популярної книги англійської письменниці Гелен Філдінґ.

Тридцятирічна Бріджит, яка невпинно вступає в нерівну боротьбу з надлишками ваги, вирішила почати нове життя, щоб, нарешті, знайти гідного чоловіка і вийти заміж. Тим більше родичі та інші «женатики» не дають проходу, аби підколоти «пампушку» Бріджит і потиснути на болюче своїм – «Коли ж ти, Бріджит, вийдеш заміж?».

Одного разу на Різдво в будинку батьків вона знайомиться з успішним адвокатом Марком. Правда, що за безглуздий светр на ньому? Всі надії матері руйнуються під три чорти, бо у дочки відразу ж виникає антипатія. Можна подумати, що коли-небудь вони будуть з ним разом…

Комедійна мелодрама допоможе розвіяти дурні комплекси, закутавшись у м’який плед і насолоджуючись смачним чаєм. Фільм Щоденник Бріджит Джонс онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Щоденник Бріджит Джонс (2001) онлайн українською


загрузка...