Санта молодший

Санта молодший онлайн українською

Санта молодший

Назва: Санта молодший / Santa, Jr.
Рік: 2002
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Кевін Коннор
Актори: Лорен Холлі, Джадд Нельсон
Тривалість: 01:28:00

Короткий опис: Санта довіряє своєму синові зайнятися даруванням подарунків на узбережжі Тихого океану в Америці. Але недосвідченому молодому Санті не вдається пробратися в будинок і залишитися непоміченим. Його приймають за різдвяного злодія, який орудує в місті, і заарештовують. Як тепер пройде Різдво? Чи будуть у дітей подарунки? Чи вдасться Санті молодшому довести своєму чарівному адвокату і поліцейським, що він не винен? Запрошуємо дивитися Санта молодший онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
А ви знаєте, що у Санта Клауса є сім’я? Так-так, причому не тільки місіс Клаус. Виявляється, у нього є син – Кріс Крінґл-молодший. Він уже достатньо дорослий, тому Санта довірив йому доставку подарунків на тихоокеанському узбережжі Америки. Але містечко Сан-Дієго стає не найлегшим випробуванням для молодого Кріса. Мало того що костюм батька йому явно завеликий, так ще й вправності не вистачає, адже перше правило Санти – ніхто не повинен його бачити. Викритий у чужій хаті під ялинкою з подарунками в руках, він примудряється потрапити в поліцію. Копи задоволені, вони якраз займалися розшуком “різдвяного” злодія, який у червоному костюмі грабує будинки. Що ж робити Крісу? Як врятувати Різдво? Невже сотні дітей Сан-Дієго залишаться без подарунків?

На допомогу симпатичному хлопцеві з надзвичайною історією приходить чарівна Сюзан Флін, адвокат. Вона абсолютно не вірить у казки, але чомусь раптом переймається довірою до свого підзахисного і всіма силами намагається допомогти йому вибратися на свободу. Чи зможе Кріс переконати її, суддю і поліцейських, що він не злодій і не злочинець? Як вирватися з-під домашнього арешту? Чому Сюзан не любить Різдво і як це виправити? І який оборот може прийняти історія, якщо в неї втрутиться тюхтій-ельф Стен, наставник і нянька Санти-молодшого? Фільм Санта молодший онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Санта молодший (2002) онлайн українською


загрузка...