Реальна Любов

Реальна Любов онлайн

Реальна Любов

Назва: Реальна Любов / Реальне Кохання / Love Actually
Рік: 2003
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Річард Кертіс
Актори: Г’ю Ґрант, Колін Ферт, Кіра Найтлі, Ліам Нісон
Тривалість: 02:15:00

Короткий опис: Стрічка «Реальне Кохання» розповідає про останні тижні 2003 року, що минає. Незадовго до Різдва в Лондоні розвиваються і химерно перетинаються відразу кілька історій за участю зовсім різних людей, доводячи, що саме любов править світом.

Кого тільки немає серед героїв картини. Це дублери, зайняті в постільних сценах і які соромляться один одного; прем’єр-міністр, який закохався у свою співробітницю; старіючий рокер, який раптово усвідомив глибину своїх почуттів до давнього друга; письменник, який вирушив лікувати розбите серце до Франції. Реальне кохання вторгається у життя кожного з персонажів цієї мелодрами, вносить хаос, сплутує життєві, розбиває плани і в підсумку чарівним чином змінює долі. Запрошуємо дивитися Реальна Любов онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Дії мелодраматичної комедії «Реальне Кохання» розгортаються за кілька тижнів до Різдва. Увесь фільм просякнутий таким незбагненним і найсильнішим у світі почуттям як любов.

Сюжет кінокартини складається з десяти історій, які відбуваються паралельно одна одній, і в підсумку перетинаються між собою. Такий сюжетний прийом дозволяє тримати глядача в напрузі до самої розв’язки, а в момент розв’язки з полегшенням зітхнути і відчути трепет серця.

Кожному герою, починаючи з прем’єр-міністра і закінчуючи простим шкільним учителем, любов нагадує про себе в переддень Різдва. Усім персонажам належить пережити велику кількість життєвих ситуацій пов’язаних з цим хвилюючим почуттям. Чудовий акторський склад, цікавий і інтригуючий сюжет просто не залишать Вас байдужими після перегляду цієї чудової романтичної комедії. Фільм Реальна Любов онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Реальне Кохання (2003) онлайн українською


загрузка...