П’ятдесят відтінків темряви

П'ятдесят відтінків темряви онлайн

П’ятдесят відтінків темряви

Назва: П’ятдесят відтінків темряви / Fifty Shades Darker
Рік: 2017
Жанр: Мелодрама
Режисер: Джеймс Фоулі
Актори: Дакота Джонсон, Джеймі Дорнан
Тривалість: 01:58:00

Короткий опис: Стрічка «П’ятдесят відтінків темряви» – сиквел гучної еротичної мелодрами «П’ятдесят відтінків сірого». Обидві кінокартини зняти за однойменним романами письменниці Е.Л. Джеймс.

Анастейша і Крістіан, головні персонажі першої частини, переживають новий етап відносин. Незважаючи на все, що їм вже довелося пережити і через які випробування пройти разом, Ґрей і далі лякає Ану своїми специфічними смаками і темними секретами. Проте, Анастейша ніяк не в силах чинити опір натиску і чарівності цього неймовірного чоловіка. Усе стає ще складніше, коли в їхні стосунки втручається болісне минуле Крістіана. Запрошуємо дивитися П’ятдесят відтінків темряви онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Анастейша Стіл все ще переживає тяжкий розрив з Крістіаном Греєм. Такий незвичайний і жорстокий роман дає їй зрозуміти, що це було ненормально, і в той же час Ана не може не сумувати за ним.

У дівчини запланована власна виставка фотографій у Сіетлі, куди якимось чином потрібно дістатися. Несподівано на порозі Анастейші з’являється чоловік, якого вона вважала за краще б ще довго не бачити. Він пропонує їй допомогу, і відмовити йому просто неможливо.

Виставка пройшла для дівчини не найкращим чином, і тоді Крістіан, як справжній чоловік, купує всі її фотороботи. І після цього трапляється несподівана річ – чоловік пропонує Анастейші відновити стосунки і тепер уже за правилами Анастейші. Пара знову занурюється у казковий вир закоханості. Усе йде якнайкраще, до тих пір, доки у життя Ани не з’являються колишні жінки Крістіана. Фільм П’ятдесят відтінків темряви онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

П’ятдесят відтінків темряви (2017) онлайн дивитися українською


загрузка...