П’ятдесят відтінків темряви

П'ятдесят відтінків темряви онлайн

П’ятдесят відтінків темряви

Назва: П’ятдесят відтінків темряви / Fifty Shades Darker
Рік: 2017
Жанр: Мелодрама
Режисер: Джеймс Фоулі
Актори: Дакота Джонсон, Джеймі Дорнан
Тривалість: 01:58:00

Короткий опис: Стрічка «П’ятдесят відтінків темряви» – сиквел гучної еротичної мелодрами «П’ятдесят відтінків сірого». Обидві кінокартини зняти за однойменним романами письменниці Е.Л. Джеймс.

Анастейша і Крістіан, головні персонажі першої частини, переживають новий етап відносин. Незважаючи на все, що їм вже довелося пережити і через які випробування пройти разом, Ґрей і далі лякає Ану своїми специфічними смаками і темними секретами. Проте, Анастейша ніяк не в силах чинити опір натиску і чарівності цього неймовірного чоловіка. Усе стає ще складніше, коли в їхні стосунки втручається болісне минуле Крістіана. Запрошуємо дивитися П’ятдесят відтінків темряви онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Анастейша Стіл все ще переживає тяжкий розрив з Крістіаном Греєм. Такий незвичайний і жорстокий роман дає їй зрозуміти, що це було ненормально, і в той же час Ана не може не сумувати за ним.

У дівчини запланована власна виставка фотографій у Сіетлі, куди якимось чином потрібно дістатися. Несподівано на порозі Анастейші з’являється чоловік, якого вона вважала за краще б ще довго не бачити. Він пропонує їй допомогу, і відмовити йому просто неможливо.

Виставка пройшла для дівчини не найкращим чином, і тоді Крістіан, як справжній чоловік, купує всі її фотороботи. І після цього трапляється несподівана річ – чоловік пропонує Анастейші відновити стосунки і тепер уже за правилами Анастейші. Пара знову занурюється у казковий вир закоханості. Усе йде якнайкраще, до тих пір, доки у життя Ани не з’являються колишні жінки Крістіана. Фільм П’ятдесят відтінків темряви онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

П’ятдесят відтінків темряви (2017) онлайн дивитися українською


загрузка...

Admin
2017-02-10 20:08:29
Обережно: CAMRip | RUS - якість відео - запис з кінотеатру, мова - російська.
Антон Кузьмін
2017-02-10 20:28:40
А чому ви на постерах в меню сайту не відображаєте про якість і мову озвучення фільму
Admin
2017-02-10 20:33:54
Чому ж - позначили. Якщо у Вас не відображається, можливо, ще показує стару версію кешу. Тобто можна спробувати оновити кеш. Просто пишемо уже у двох місцях, щоб люди точно бачили.
Tatiana Gaevskaya
2017-02-13 17:40:32
можна не дивитися(
Ігор Давиденко
2017-02-20 13:29:23
Перше: Анастейжа Стіел Звучить як псевдонім BDSM проститутки. Друге: мілка пласка криволапка з писком ПеТеУшниці зовсім не в'яжиться з образом леді вамп.Трете:геть глупе кіно (моє суб'єктивне враження) Першу частину так-сяк подивився, а осб цю вимикаю на 20 хвилині.
Лана Серпнева
2017-06-04 17:18:17
Дякую щиро за гарний український переклад. Рекомендую переглянути!
Ольга
2018-02-08 12:07:13
Дуже сподобалася картина, дуууууже!!!! І перша , і друга частина дуже круті. Рекомендую подивитися! Зовсім помінялася думка на рахунок BDSM , адже здебільшого ми про це нічого не знали. Неймовірно романтичний фільм.