П’ятдесят відтінків сірого

П'ятдесят відтінків сірого постер

П’ятдесят відтінків сірого

Назва: П’ятдесят відтінків сірого / Fifty Shades of Grey
Рік: 2015
Жанр: Драма, Мелодрама
Режисер: Сем Тейлор-Джонсон
Актори: Дакота Джонсон, Джеймі Дорнан та ін.
Тривалість: 02:05:00

Короткий опис: Кінострічка є кіноадаптацією еротичного твору Е. Л. Джеймс. Історія справжнього кохання, що почалося з випадкової зустрічі сором’язливої студентки та впливового бізнесмена.

Анастейша Стіл, випускниця коледжу, безневинна дівчина, знайомиться з неймовірно успішним і багатим молодим бізнесменом Крістіаном Ґреєм.

Незабаром її новий знайомий настирливо пропонує укласти з ним незвичайний контракт. Згідно з ним, головний герой буде фактично повністю контролювати життя Анастейші, і при цьому дівчина не може присвячувати хоч когось у обставини та подробиці їхніх зустрічей. Запрошуємо дивитися П’ятдесят відтінків сірого онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Молода і приваблива дівчина на ім’я Анастейша Стіл чомусь завжди себе недооцінювала, вважаючи саму себе не симпатичною, чи не впевненою і не цілком таки популярною. Як виявляється насправді, не такою вже і простою вона була.Крістіан Ґрей – один з бізнесменів, успішний і молодий чоловік знайшов у ній багато незвичайного, вона його полонила. А героїня лише прийшла взяти у нього інтерв’ю. Головний герой розгледів у дівчині не просто незграбну журналістку, він відчув рису, яка ховається всередині Анастейші: повне прагнення віддатися людині, підкоряючись всім діям, всім наказам, на повному контролі та довірі.

Пізніше героїня фільму розуміє, що її знайомому потрібні не прості відносини, він не просто романтик – любитель звичайних любовних зустрічей, які так знайомі звичайним парам. Анастейша, уклавши з Крістіаном особливий контракт, навіть не підозрювала на що погоджується. Адже тепер він має повний контроль в житті дівчини. Фільм П’ятдесят відтінків сірого онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 pyatdesyat-vidtinkiv-siroho-3 pyatdesyat-vidtinkiv-siroho-2
 

П’ятдесят відтінків сірого (2015) онлайн дивитись


загрузка...