Полювання на колишню

Полювання на колишню онлайн дивитися українською

Полювання на колишню

Назва: Полювання на колишню / Мисливець за головами / The Bounty Hunter
Рік: 2010
Жанр: Комедія, Мелодрама
Режисер: Енді Теннант
Актори: Джерард Батлер, Дженніфер Еністон
Тривалість: 01:51:00

Короткий опис: Майло, колишній полісмен, що проміняв обов’язки служителя правопорядку на вільне життя приватного детектива, зайнятий пошуком зловмисників-утікачів. Чергове доручення викликає в душі чоловіка сум’яття: полювати доведеться на журналістку Ніколь, яка була його дружиною. Вона зуміла сховатися, користуючись допомогою закоханого в неї колеги Стюарта: організатор втечі наївно розраховує на взаємність.

Детектив, чудово знаючи звички своєї «половинки», знаходить її без особливих зусиль, але виконати професійну задачу все ж непросто – на шляху агента виникає цілий ряд веселих і трагічних перешкод. Запрошуємо дивитися Полювання на колишню онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Сюжет фільму «Мисливець за головами» розповідає цікаву історію колишньої одруженої пари. Тепер він – мисливець за головами, вона – займається своїм бізнесом і не без порушень закону. Крім нього, ще багато таких приватних мисливців, але саме йому і ще одному типу доручають важливе завдання – зловити цю злодійку. Він хоч-би там що не стало повинен це зробити першим, оскільки він все-таки вважає себе найкращим у цій справі, а вона – його колишня дружина.

Художній фільм від Енді Теннанта подарує чудову романтичну комедію. Легка і хороша історія з такими популярними акторами як Джерард Батлер і Дженніфер Еністон не залишить вас байдужими. Фільм Полювання на колишню онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Полювання на колишню (2010) онлайн дивитися українською


загрузка...