Папараці

Серіал Папараці (2016) онлайн

Папараці

Назва: Папараці
Рік: 2016
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама
Актори: Олександр Піскунов, Валерія Ходос, Остап Ступка
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: Головна героїня серіалу «Папараці» – молода дівчина на ім’я Саша. Вона дуже талановитий репортажний фотограф. Дівчина працює репортером в одному з відомих глянцевих видань. Здається, що її життя вдалося, але ось робочій атмосфері заважають почуття до головного редактора видання – Марата. Він вважається одним з видних женихів.

Головна героїня намагається зробити все, щоб допомогти своєму братові з проблемою. У того великі фінансові труднощі, адже він розбив чужий автомобіль. Щоб допомогти близькій людині, Саша вирішує якомога швидше заробити грошей. Вона публікує скандальну інформацію про футболіста Артема Соболєва. Звичайно ж, ця стаття привертає увагу тисячі журналістів, які вирішують роздути тему. Молода Саша ж вирішує особисто простежити за зіркою. Незабаром стає ясно, що підозри, описані в статті, були далеко не вигадкою. Перед Сашою стоїть вибір – розкрити всі таємниці футболіста чи не зрадити свої принципи і не говорити нічого зайвого. Запрошуємо дивитися серіал Папараці онлайн від телеканалу “1+1” на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Головними героями серіалу є дівчина фотокореспондент – Саша і хлопець футболіст – Артем. Вона в гонитві за статтею намагається розкрити головну таємницю хлопця, але в житті не завжди все йде так, як хотілося б.

Саша й Артем знайомляться і їхнє життя набирає нових обертів – тепер на них чекають пригоди, з яких їм разом доведеться видертися. Це і стане початком їхніх стосунків. Саша – професійна папараці, яка працює в редакції журналу, і давно закохана в головного редактора Марата і мріє з ним одружитися. Якось трапляється так, що її брат потрапляє в страшну автокатастрофу, а для його порятунку їй потрібно знайти велику суму. Через це вона зраджує свої принципи і починає погоню за інформацією для скандальної статті, а саме – чому молодий футболіст Артем Соболєв перейшов в італійську команду і що ще він приховує?

А перехід в іншу команду, як виявиться, ще не головний скандал. В Артема є велика таємниця, яку Саша спробує дізнатися. Але чи напише вона цю статтю в кінцевому підсумку? Запрошуємо смотреть серіал Папараці онлайн 1, 2, 3, 4 серія на нашому сайті кіно.

1 2 3

Серіал Папараці (2016) онлайн (1+1)


загрузка...