Орбіта 9

Фільм Орбіта 9 (2017) онлайн дивитися українською

Орбіта 9

Назва: Орбіта 9 / Órbita 9
Рік: 2017
Жанр: Фантастика, Мелодрама
Режисер: Хатем Храіче
Актори: Клара Лаго, Алекс Ґонсалес, Белен Руеда
Тривалість: 01:31:00

Короткий опис: Єлена все своє свідоме життя готується до важливої місії, щоб врятувати людську цивілізацію. По суті, сенс її народження – ця місія. Насправді дівчина навіть не здогадується, що вона – частина великого наукового експерименту. Усе змінюється, коли головна героїня знайомиться з Алексом, який хоче довести, що її доля у її руках.

Друга стрічка іспанця Хатема Храіча у ролі режисера. До цього він виступав виключно в ролі сценариста і встиг попрацювати над п’ятьма фільмами. Головна актриса, навпаки, для своїх 26 років є досить іменитої, за плечима у якої більше 19-ти ролей як у серіалах, так і в повнометражних стрічках. Запрошуємо дивитися Орбіта 9 онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Єлені 20 років, і вона – єдина пасажирка величезної космічної станції під кодовою назвою Орбіта 9, що здійснює тривалий переліт на далеку планету Селеста. Усі два десятиліття Єлена провела в повній самоті, але одного разу, щоб полагодити несправну систему життєзабезпечення, на станцію прибуває механік Алекс.

Він стає першою людиною, яку взагалі бачить Єлена. І саме Алекс відкриє їй правду про великий науковий експеримент, частиною якого є Єлена. Ось тільки знання правди не дарує дівчині звільнення, адже її ворогом виступить могутня корпорація, зацікавлена в збереженні таємниці цього жахливого досліду. Фільм Орбіта 9 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Орбіта 9 (2017) онлайн дивитися українською


загрузка...