Один день

Фільм Один день (2011) онлайн дивитися українською

Один день

Назва: Один день / One Day
Рік: 2011
Жанр: Мелодрама
Режисер: Лоне Шерфіґ
Актори: Енн Гетевей, Джим Старґес
Тривалість: 01:47:00

Опис: Художній фільм «Один день» розповідає захопливу і незвичайну історію кохання двох людей, які змогли пронести її через довгі 20 років. Емма і Декстер познайомилися на університетському випускному. Зазвичай на останній вечірці всі випускники напиваються до відказу і творять беззаконня, але Емма з Декстером не натворили біди, а вирішили залишитися друзями.

Емма – закомплексована, педантична і романтична дівчина зі своїми принципами і бажанням змінити світ на краще. Декстер – красивий, безтурботний плейбой, впевнений у тому, що світ буде належати йому одному. Таке сильне розходження між ними не завадило хлопцеві й дівчині стати кращими друзями. Щороку, у день їхнього знайомства, друзі вирішили зустрічатися і проводити один день разом.

Вони зустрічаються і розповідають про своє життя, веселяться, сумують, допомагають один одному пережити важкі моменти, розділяють між собою радість і горе. При цьому Емма і Декстер живуть своїм життям, роблять помилки, у чомусь сумніваються, лаються і миряться, страждають і постійно згадують одне одного. Час йде, світ змінюється і разом з ним змінюються головні герої, вони дорослішають, набираються досвіду і мудрості, їхні стосунки теж переживають найрізноманітніші зміни. Але тільки лише через довгі роки кращі друзі розуміють, що той день, який вони проводять разом і є найщасливішим моментом у їхньому житті. Фільм Один день онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

odyn-den-1 odyn-den-2 odyn-den-3
 

Фільм Один день (2011) онлайн українською


загрузка...