Одного разу у Вегасі

Фільм Одного разу у Вегасі (2008) онлайн українською дивитися

Одного разу у Вегасі

Назва: Пригоди у Веґасі / Одного разу у Веґасі / What happens in Vegas
Рік: 2008
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Том Вон
Актори: Кемерон Діаз, Ештон Катчер
Тривалість: 01:41:00

Опис: Фільм «Одного разу у Вегасі» спростовує всім відомий вислів: «Що трапляється у Вегасі, те й залишається у Вегасі». Головним героям прийдеться довго розгрібати наслідки подій, що сталися з ними в цьому місті.

Джой з подругою і Джек з приятелем пішли в загул, оскільки їхні справи останніми днями погані: вона – успішна брокерша, кинута нареченим, він – обдарований телепень, звільнений власним батьком. Сталося так, що портьє помилково поселив їх усіх в один номер. Це стало початком божевільною ночі, що перетекла у весілля в церкві при казино. На ранок молодята, які прийшли в себе, планують розлучення, але раптово зривають куш в ігровому автоматі, виграючи 3 мільйони доларів. Однак, суддя заморожує гроші на півроку, давши можливість Джой і Джеку зберегти шлюб.
Вони змушені жити в одній квартирі, відвідувати сімейного психолога і паралельно виводити один одного, будуючи підступи.

Коли ж до заповітної мети залишається один крок, у їхніх стосунках починає з’являтися щось щире, але чи зуміють герої розгледіти свій справжній виграш, забувши про гордість і вигоду? Фільм Одного разу у Вегасі онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Одного разу у Вегасі (2008) онлайн українською


загрузка...