Наречений на двох

Фільм Наречений на двох (2017) онлайн дивитися українською

Наречений на двох

Назва: Наречений на двох / Jour J
Рік: 2017
Жанр: Комедія, Мелодрама
Режисер: Рем Керісі
Актори: Рем Керісі, Ніколя Дювошель, Джулія Пьятон
Тривалість: 01:34:00

Опис: Французький романтичний фільм «Наречений на двох» розповідає про молоду пару – Матіаса і Алекса. Вони вже давно разом, але ще не оформили свої стосунки офіційно. Алекса мріє про весілля, але Матіас поки не готовий до цього. Чоловіка, в принципі, влаштовують їхні стосунки, і він не готовий морально пов’язувати себе шлюбом. Невідомо, як би розвивалися їхні стосунки далі, якби одного разу, за звичкою, він, вирішивши знову прогулятися на сторону, не познайомився з Джульєттою. І все було б нормально, якби Матіас, не забув у своїй кишені візитну картку дівчини.

Як на гріх, цю візитку Джульєтти побачила Алекса. На щастя, на ній було вказано, що Джульєтта є організатором весіль. Алекс сприйняла цей знак однозначно. Вона вирішила, що її Матіас нарешті вирішив зробити їй пропозицію і вона, нарешті, вийде за нього заміж. Матіасу, нічого не залишається, як погодитися з думкою своєї коханої, що ставить його двох вогнів.

З одного боку Алекс, яка щаслива готується до весілля, а з іншого боку коханка, яка повинна це весілля організувати. Матіас зовсім заплутався у почуттях. Він дуже не хоче одружуватися, але чоловік любить Алекс і дуже не хоче її засмучувати. Джульєтта йому теж дуже подобається і на ній він міг би навіть одружитися, ось тільки обставини склалися інакше. Матіасу зовсім не хочеться вибирати між двома чарівними жінками. Йому добре з ними обома і він з великим задоволенням залишив би все як є. Розв’язати ситуацію Матіасу допоможе його кращий друг Бен. Фільм Наречений на двох онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

 

Фільм Наречений на двох (2017) онлайн українською


загрузка...