Наречена Втікачка

Фільм Наречена Втікачка онлайн дивитися українською

Наречена Втікачка

Назва: Наречена Втікачка / Runaway Bride
Рік: 1999
Жанр: Комедія, Мелодрама
Режисер: Ґері Маршал
Актори: Джулія Робертс, Річард Гір
Тривалість: 01:56:00

Короткий опис: Успішний нью-йоркський журналіст Айк Ґрем пише гарячий матеріал про наречену, яка втікає з-під вівтаря за своє життя уже вчетверте.

Стаття Ґрема вийшла гострою і жвавою, але він не перевірив зазначені у ній факти, і дівчина написала в редакцію гнівного листа. Колишній дружині довелося звільнити журналіста, а її нинішній чоловік, і за сумісництвом друг Айка, порадив вирушити у містечко, де живе нещасна дівчина Меґі, і зібрати матеріал про її майбутнє одруження.

У містечку спочатку ніхто не радий приїзду чужака, але нью-йоркська чарівність робить свою справу, і Айк стає улюбленцем публіки. У якийсь момент між ним і Меґі проскакує іскра, і ось вже гості з’їжджаються на їхнє весілля. Залишається одне питання: чи втече наречена і цього разу? Запрошуємо дивитися Наречена Втікачка онлайн українською на КіноНаХаті.

Повний опис
Романтична комедія розповідає історію Меґі Карпентер, милої і енергійної дівчини, яка живе у провінційному містечку. Вона гарна, розумна, але має одну проблему – постійно втікає з-під вінця.

Дізнавшись про цю унікальну дівчину, Айк Ґрем, скандальний репортер газети «USA Today», пише статтю про підступну спокусницю. Для нього, як журналіста, дуже важливо знайти гостру тему і зробити цікавий матеріал. Не перевіривши інформацію про провінційну серцеїдку, він публікує нарис і повідомляє про сім невдалих спроб заміжжя. Його підвела поспішність і помилкові факти. Незабаром редактор журналу отримує гнівні листи. Меґі звинувачує Айка в обмані. Ґрема звільняють, страждає його професійна гордість і репутація. Втративши улюблену роботу, за порадою свого кращого друга Айк вирушає у рідне місто «нареченої-втікачки», щоб викрити її.

Спілкуючись з рідними і друзями своєї «підопічної», він поступово розбирається в характері дівчини зі складною долею. Тим часом Меґі в черговий раз готується вийти заміж. Цього разу її обранець – тренер місцевої шкільної футбольної команди. Але близьке знайомство з журналістом дає несподіваний результат – між головними героями виникає і міцніє симпатія. На репетиції майбутнього весілля Меґі цілує журналіста. Обидва розуміють, що закохані і вирішують одружитися. Усе готово до нового весілля, красиво прикрашена церква, приїжджають нью-йоркські друзі Айка. Усе місто затамувало подих в очікуванні нареченої. Наречений нервує. Що його чекає – бажаний результат чи традиційна втеча Меґі? Фільм Наречена Втікачка онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Наречена Втікачка (1999) онлайн українською


загрузка...