Моє велике грецьке весілля 2

Моє велике грецьке весілля 2 (2016) онлайн дивитися українською

Моє велике грецьке весілля 2

Назва: Моє велике грецьке весілля 2 / My Big Fat Greek Wedding 2
Рік: 2016
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Кірк Джонс
Актори: Ніа Вардалос, Джон Корбетт
Тривалість: 01:34:00

Опис: З моменту одруження головних героїв фільму «Моє велике грецьке весілля 2» пройшло багато років. Тула та Іен як і раніше щасливі, і у них є вже доросла дочка Періс, яка готується до вступу в коледж.

Родичі з боку дружини не перестають влазити в справи Міллерів, даючи поради, навідуючись у гості без запрошення і вперто не даючи побути наодинці. Періс страждає від такої уваги мало не більше, ніж її мама колись, тому дівчинка навіть не розглядає можливість продовжити освіту поруч з домом, мріючи здобути свободу і виїхати.

У низці різних турбот сімейство Портокалос випадково з’ясовує, що формально батьки Тули не одружені: священик забув підписати документи. Марія і Костас постійно змінюють ставлення до цієї новини, але все ж погоджуються з оточенням: казус потрібно виправити.

Шкода, що греки не вміють вирішувати проблеми тихо і скромно: герої закочують вражаючого масштабу свято, відзначаючи друге весілля. Чим не привід для Тули згадати молодість, а для Періс поглянути на рідних під іншим кутом? Фільм Моє велике грецьке весілля 2 онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Моє велике грецьке весілля 2 (2016) онлайн українською


загрузка...