Між небом і землею

Фільм Між небом і землею (2005) онлайн дивитися українською

Між небом і землею

Назва: Між небом і землею / Just Like Heaven
Рік: 2005
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Марк Вотерс
Актори: Різ Візерспун, Марк Руффало
Тривалість: 01:31:00

Короткий опис: Елізабет, прийшовши додому, виявляє там незнайомця, який запевняє, що це його житло. Він вбачає у цій ситуації квартирну аферу і тут дівчина зникає, щоб з’явитися і так само зникнути знову. Він думає, що вона привид. Вона думає, що у нього психічний розлад. Вони намагаються один від одного позбутися, він – проводячи всілякі вигнання духів, вона – гучним співом заважаючи йому дивитися футбол.

Зрештою, вона визнає, що так – вона проходить крізь предмети і бачить її тільки він і щось тут не так, але вважати себе мертвою відмовляється. Потрібно всього лише все з’ясувати. Вони беруться за розслідування і … закохуються. Можливо, їм все ж судилося бути разом? Запрошуємо дивитися Між небом і землею онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Елізабет є працьовитою, чесною, а також відданим медичним працівником і після 26-ти годин чергування їй все-таки вдається поїхати додому. Але дорогою вона засинає за кермом свого автомобіля і потрапляє у смертельну автомобільну катастрофу.

Кілька тижнів потому, людина на ім’я Девід орендує квартиру Елізабет, але він не підозрює, що вона все ще «живе» тут. Можливо, тіло Лізі і мертве, але її дух все ще бадьорий і сповнений енергії, і привид Елізабет наполягає, що квартира як і раніше належить їй, тому вона хоче, щоб Девід з’їхав.

Поки Елізабет і Девід намагаються ділити квартиру, вони виявляють, що їхні відмінності не такі значні, як вони колись собі уявляли, і вони закохуються один в одного. Але чи зможе дух дівчини досить довго залишатися на землі чи незабаром їм доведеться розлучитися? Фільм Між небом і землею онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Між небом і землею (2005) онлайн дивитися


загрузка...