Космос між нами

Космос між нами онлайн українською

Космос між нами

Назва: Космос між нами / The Space Between Us
Рік: 2017
Жанр: Мелодрама, Фантастика
Режисер: Пітер Челсом
Актори: Брітт Робертсон, Гарі Олдман, Аса Баттерфілд
Тривалість: 02:01:00

Короткий опис: 16-річний Ґарднер народився і виріс в марсіанської колонії. Він не знає своєї матері, яка померла незабаром після пологів, та гадки не має, хто є його батьком. Його світ обмежений нечисленним персоналом станції, а спілкування він шукає в Інтернеті, де одного разу знайомиться зі своєю ровесницею з Колорадо. Юнак вирішує неодмінно вирушити на Землю.

Ця подорож обіцяє йому не тільки зустріч із симпатичною дівчиною і знайомство з планетою, про красу якої він стільки чув. Ґарднер також сподівається відшукати свого батька. Але герой фантастичної картини і припустити не може, які труднощі чекають на нього попереду. Запрошуємо дивитися Космос між нами онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Далеке майбутнє. Для дослідження червоної планети формується спеціальна команда. По прибуттю на Марс з’ясовується, що одна з жінок – членів космічної експедиції вагітна. Малюк, якого назвуть Ґарднером з’являється на світ на чужій планеті. На жаль, мати вмирає під час пологів. Хлопець, який ніколи не бачив Землю, зростає в особливих умовах у колонії, побудованою людьми.

Високорозвинений Інтернет дозволяє зв’язатися з будь-якою точкою Галактики. Так, уже дорослий юнак знайомиться з милою дівчиною, яка живе на Землі. Між підлітками виникає взаємна симпатія. «Марсіанин» вирішує зустрітися зі своєю подругою. Проігнорувавши попередження дорослих, Ґарднер вирушає у перший серйозний політ.

Організм підлітка не звик до земних умов: яскраве світло буквально засліплює хлопчика, стає важко дихати, він іноді втрачає свідомість. Але відступати від наміченої мети герой не збирається: через певний час після періоду адаптації, він приходить до коледжу, де навчається його нова знайома. Так відбулася довгоочікувана зустріч. Завдяки дівчині юнак відкриває непізнаний світ земного життя, де кожна дрібниця викликає подив і цікавість. Але чи зможе головний герой залишитися на Землі? Фільм Космос між нами онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Космос між нами (2017) онлайн дивитись українською


загрузка...

Мара
2017-04-01 18:23:47
і тут російською(((( та ну його...
Віктор
2017-07-14 07:14:02
Клас! Душевний фільм . Чекаю на продовження.
Lina Matsenko
2018-02-06 00:17:00
У наш час невистачає такої чистої, щирої любові, як у головних героїв. Все таки дитинство проведене на Марсі зробило хлопця стриманим, романтичним, люблячим. Дивлюся на головного героя і розумію, що у нашому світі таких 1 на міліон. і Фільм просто захоплюючий! Пережила емоції героїв.