Кохана вчителька

Кохана вчителька онлайн дивитись всі серії

Кохана вчителька

Назва: Кохана вчителька
Рік: 2016
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама, Драма
Актори: Аліна Сєргеєва, Олег Гаас
Тривалість: ~ 45 хв.

Короткий опис: Новий український серіал «Кохана вчителька» розповідає про одинадцятикласника Гната Калінін, який ледь побачивши нову вчительку, зрозумів, що це жінка створена для нього. На жаль, Уляна Сергіївна так не думала: до почуттів учня вона поставилася несерйозно, та й її особисте життя вже була влаштоване.

Гнат сподівався, що все зміниться після закінчення школи. Але трапилася біда: героя серіалу звинуватили у вбивстві товариша і відправили до в’язниці. В одну мить зникло усе: плани, надії, мрії. Пройшовши через суворі випробування, чи збереже Гнат у своєму серці ніжні почуття? А його улюблена вчителька – чи змінить вона свою думку про колись палку закоханість чи остаточно від нього відвернеться? Запрошуємо дивитися Кохана вчителька онлайн всі серії від телеканалу “1+1” на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
У більшості людей перші романтичні почуття трапляються у шкільну пору, але у всіх любов буває різна і не кожен своєю другою половинкою бачить свого ровесника. Хлопчики дуже часто закохуються у своїх молодих викладачок, а ті, через своє становище не мають права відповісти їм взаємністю. Серіал від “1+1” – це історія про заборонене кохання, яке вилилася у драму усього життя.

Уляна Сергіївна прийшла в нову школу і стала вчителькою випускного класу, де у школярів всі думки тільки про прийдешній випускний, а в голові мало місця для думок про навчання. Гнат одразу запримітив молоду вчительку і зрозумів, що ось воно – кохання його життя. Але Уляна не поспішала відповідати своєму учневі взаємністю і на всі його залицяння відповідала відмовою.

Настала пора випускних і на останньому шкільному вечорі стався інцидент, який перевернув життя двох людей. Один з учнів хотів зґвалтувати вчительку і на її захист став Гнат, який перевищив межу самооборони і вбив свого однокласника. Замість дорослого життя і університету на молодика чекає тюремний термін. Український серіал Кохана вчителька онлайн дивитися всі серії 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 серія на нашому сайті кіно.

1 2 3
 

Кохана вчителька онлайн дивитись всі серії (1+1)


загрузка...

Ольга Ковтуненко
2017-08-05 22:24:59
Ну який же це український серіал, якщо мовою агресора. Уявіть собі американський фільм японською мовою для американців. Ганьбище...