Іронія долі або З легким паром

Іронія долі або З легким паром онлайн

Іронія долі або З легким паром

Назва: Іронія долі або З легким паром / Ирония судьбы, или С легким паром!
Рік: 1975
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Ельдар Рязанов
Актори: Андрєй Мягков, Барбара Брильска
Тривалість: 03:04:00

Короткий опис: Одна з найулюбленіших новорічних романтичних кінокомедій для радянських людей. Легендарна стрічка знята чудовим кінорежисером Ельдаром Рязановим за сценарієм написаної ним у співпраці з Емілем Брагінським авторської п’єси, яка в той час уже з успіхом пройшла в кількох радянських театрах. Гостросюжетний і задушевний, дотепний і камерний, повний емоцій і протиріч, фільм відразу ж зачарував усіх, від підлітків і до старшого покоління. Запрошуємо дивитися Іронія долі або З легким паром онлайн на сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Євген Лукашин (Андрєй Мягков) запланував зустріч Нового року зі своєю нареченою Галею (Ольга Науменко) у власній квартирі і вирушив з друзями в лазню. Він і його давні друзі Саша (Алєксандр Бєлявській), Міша (Ґеорґій Бурков) і Паша (Алєксандр Ширвіндт) давно завели таку славну традицію: перед кожною новорічною ніччю ходити в лазню і проводити разом кілька годин, змиваючи торішні негаразди і гріхи. Але в лазні приятелі, з якими Женя поділився планами на одруження, переборщили з поздоровленнями і злегка перебрали, і все переплуталося.

Женя напідпитку прилетів до Ленінграда замість Паші і, назвавши таксистові свою адресу, у півсні доїхав додому. Він зі своїм ключем увійшов в таку ж, як його московська, квартиру, тільки за ленінградським адресом, ліг досипати на стандартний, як і у нього диван, щоб трохи прийти в себе до появи нареченої. Через кілька хвилин повернулася додому ленінградка Надя Шевельова (Барбара Брильська) виявила у їхній з мамою квартирі сплячого на дивані незнайомця, якого спробувала виставити геть. Фільм Іронія долі або З легким паром онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Іронія долі або З легким паром (1975) онлайн


загрузка...