Хочеш чи ні?

Фільм Хочеш чи ні (2014) онлайн дивитися українською

Хочеш чи ні

Назва: Хочеш чи ні? / Tu veux… ou tu veux pas?
Рік: 2014
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Тоні Маршал
Актори: Софі Марсо, Патрік Брюель
Тривалість: 01:28:00

Опис: Романтичний французький фільм «Хочеш чи ні» розповідає про молодого привабливого чоловіка Ламбера, який до певного моменту вважав головною метою свого життя оману юних сердець французьких красунь. Він, у буквальному сенсі слова, колекціонував чарівних коханок і насолоджувався життям.

Однак, життя обертається інакше, коли типовий бабій вирішує змінити свою поведінку і повністю відмовитися від сексуальних утіх. Він навіть влаштовується сімейним психоаналітиком і активно пропагує відмову від “подружнього обов’язку”. Також відвідуючи курси, метою яких є прийняття усвідомленого рішення про відмову від сексу, він вже практично повністю позбавляється від своєї залежності.

Однак, один істотний провокаційний момент змушує Ламбера задумати про те, чи правильно він прийняв таке рішення. Джудіт – приваблива, сексуальна і вельми чарівна колега, яка абсолютно недавно влаштувалася в агентство, де працював Ламбер, стає більш, ніж близькою і бажаною. Події розгортаються несподівано для головних героїв, адже вони починають відчувати непереборну потребу один в одному. Фільм Хочеш чи ні онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Хочеш чи ні (2014) онлайн українською


загрузка...