Дитина Бріджит Джонс

Дитина Бріджит Джонс онлайн українською

Дитина Бріджит Джонс

Назва: Дитина Бріджит Джонс / Bridget Jones Baby
Рік: 2016
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Шерон Маґвайр
Актори: Рене Зеллвеґер, Патрік Демпсі, Колін Ферт
Тривалість: 02:03:00

Короткий опис: Третій фільм із серії про романтичні пригоди Бріджит Джонс. В основі оповіді, як і раніше, творчість письменниці Гелен Філдінґ.

Дія обертається навколо Бріджит, яка наблизилася до відмітки 40 років і задумалася про те, що вже давно настав час стати матір’ю. Здавалося б, для створення повноцінної сім’ї у Бріджит є все, що потрібно – у попередній частині її улюблений Марк Дарсі зробив їй пропозицію. Однак, і це підтверджує сюжет мелодрами, адже далеко не все в житті складається так, як гадалося, і підводних каменів на шляху до щастя у любительки вести щоденник ще буде більш ніж достатньо. Запрошуємо дивитися Дитина Бріджит Джонс онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Бріджит стає щасливою нареченою, але, на жаль, їй так і не пощастило стати щасливою дружиною. З Марком Дарсі шлюб швидко розпався через взаємні претензії, але примхлива блондинка не особливо переймається з цього приводу, оскільки у неї з’являється нова робота і їй вдається зняти житло практично в центрі Лондона.Незабаром у Бріджит з’являються зміни і в особистому житті. На одному зі світських заходів героїня знайомиться з дуже заможним бізнесменом – Джеком Квантом. Він одразу ж починає проявляти до Бріджит знаки уваги і красуня, не встоявши, майже відразу зближується з ним, не підозрюючи, до чого це призведе – героїня завагітніє.

Справа в тому, що сама Бріджит не підозрює, хто міг би бути батьком майбутньої дитини – Марк або Джек. Бажаючи перевірити, хто ж насправді її любить і буде піклуватися про неї і про дитину, Бріджит повідомляє радісну новину ймовірним татусям. Кожен з чоловіків неймовірно радий чути таку новину – Джек впевнений, що їхні стосунки з Бріджит стали серйознішими, а Марк вважає, що вагітність – привід спробувати почати все спочатку. Сама ж героїня, остаточно заплутавшись, сподівається, що все якось вирішиться само собою. Фільм Дитина Бріджит Джонс онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Дитина Бріджит Джонс (2016) онлайн українською


загрузка...