Чарівні чудові

Фільм Чарівні чудові онлайн дивитися українською

Чарівні чудові

Назва: Чарівні чудові / This Beautiful Fantastic
Рік: 2016
Жанр: Мелодрама
Режисер: Саймон Ебауд
Актори: Джессіка Браун Фіндлі, Ендрю Скотт
Тривалість: 01:32:00

Короткий опис: Молода дівчина Белла Браун страждає від боязні відкритого простору і неймовірним прагненням до порядку, тому вважає за краще вести самітний спосіб життя. Найбільше вона мріє стати письменницею і публікувати книги для дітей, але поки Белла змушена працювати в бібліотеці і робити все можливе для здійснення своєї мрії.

Вона ніколи не замислювалася про те, що таке кохання і де його знайти, але якісь події змінять життя Белли і життя оточуючих її людей. Навколишній світ кидає виклик дівчині, змушуючи її почати діяти. Беллі необхідно привести свій сад у порядок інакше їй загрожує виселення. Але щоб почати роботу в саду, їй потрібно вийти зі звичної зони комфорту, зіткнутися з сусідами і навчитися комунікувати. Запрошуємо дивитися Чарівні чудові онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис
Белла Браун – красива химерна молода жінка, яка працює в бібліотеці і мріє написати успішну дитячу книгу. Незважаючи на проведене на самоті дитинство, несправджену мрію, жахливого боса і фобії, Белла продовжує вірити в диво і не втрачає надії.

Коли власник будинку під загрозою виселення велить Беллі привести в порядок запущений сад, їй доводиться звернутися за допомогою до сусіда – багатого вдівця Алфі Стівенсона, якого вона терпіти не може за поганий характер. Але іншого виходу немає, адже старий володіє дивовижним талантом садівника. Белла не могла і припустити, що ця людина стане її наставників, а після і добрим другом.

Комедійна мелодрама, сюжет якої присвячений несподіваній дружбі між зовсім несхожими людьми, які виявляються набагато ближче один до одного, ніж можна було подумати. Фільм Чарівні чудові онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Чарівні чудові (2016) онлайн дивитись


загрузка...