Білявка в законі

Фільм Білявка в законі (2001) онлайн дивитися українською

Білявка в законі

Назва: Білявка в законі / Блондинка в законі / Legally Blonde
Рік: 2001
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Роберт Люкетік
Актори: Різ Візерспун, Люк Вілсон
Тривалість: 01:36:00

Опис: Комедійний фільм «Білявка в законі» показує яскравий приклад того, що стереотип про блондинок залишився давно в минулому, що вони можуть проявити куди більшу ясність розуму, ніж багато хто звик думати. В основі фільму історія про молоду, гарну, забезпечену дівчину Ель Вудс, яка, на перший погляд, є яскравою білявкою з усіма стереотипами.

У неї є все, про що можна тільки мріяти: ідеальне тіло, стильний одяг, хлопець-красень і громадська діяльність у вигляді президента жіночого клубу. Життя Ель безхмарне і прекрасне. Вірніше воно було до того моменту, поки її хлопець не наважився кинути її і виїхати вчитися в Гарвард на юридичних факультет. Адже Ель для нього несерйозна дівчина.

Як і прийнято у дівчат, головна героїня впадає в депресію, ридає і об’їдається шоколадними цукерками, поки одного разу не наважується повернути коханого і вступити на той же факультет у Гарварді. Таким чином Ель довела колишньому хлопцеві і всім оточуючим, що блондинка може стати кращою ученицею і хорошим юристом. Фільм Білявка в законі онлайн дивитися українською на КіноНаХаті.

 

Фільм Білявка в законі (2001) онлайн українською


загрузка...