Алоха

Алоха постер

Алоха

Назва: Алоха / Aloha
Рік: 2015
Жанр: Мелодрама, Комедія
Режисер: Кемерон Кроу
Актори: Емма Стоун, Бредлі Купер, Рейчел МакАдамс, Білл Мюррей та ін.
Тривалість: 01:45:00

Короткий опис: Історія справжнього чоловіка, такого собі вовка-одинака, який брав участь в одній з військових кампаній, у цій картині набуває особливого змісту. Адже герой не просто шукає усамітнення або спокою – він бажає повністю змінити своє життя, намагаючись забути про жахи війни якнайскоріше. Мирне існування здається йому справжнім дивом, і він усіма силами намагається зберегти свій спокій, з головою занурюючись в робочі будні. Запрошуємо дивитися фільм Алоха онлайн на нашому сайті КіноНаХаті.

Повний опис
Нова робота приводить героя на Гаваї, де йому доведеться стати учасником випробувань системи стеження, яка запускається в космос. Ексцентричний мільйонер-роботодавець готовий створити для молодого експерта всі умови. Але в справу, як завжди, втручається кохання, здатне сплутати всі карти.

Намагаючись відновити романтичні стосунки зі своєю колишньою, герой і не підозрює, що попереду його чекає романтична зустріч. Приступаючи до робіт по запуску супутника, він несподівано для себе закохується в свою напарницю – молодого пілота ВПС США.

Чи стане нове кохання порятунком для головного героя, що намагається забути про можливість відчувати хоч якісь почуття? Або це захоплення принесе йому лише новий біль і розчарування? Взаємні симпатії і краса природи Гавайських островів роблять свою справу – молоді люди зближуються, піддаючись романтичного пориву. Але ця обставина лише ускладнює їхнє життя. Начальство не надто задоволене тим, що співробітники відволікаються на особисті переживання, і готово зробити все, щоб припинити розвиток цього роману. Фільм Алоха онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Фільм Алоха (2015) онлайн українською


загрузка...