Закон ночі

Закон ночі онлайн українською

Закон ночі

Назва: Закон ночі / Live by night
Рік: 2016
Жанр: Кримінал, Драма
Режисер: Бен Аффлек
Актори: Бен Аффлек, Зої Салдана, Сієнна Міллер, Ель Фаннінґ, Скотт Іствуд, Брендан Ґлісон
Тривалість: 02:09:00

Короткий опис: Людина, яка порушила закон, часто стає предметом полювання не тільки для правоохоронних органів, але герой кримінальної драми «Закон ночі» забув про це.

Джо – син поліцейського і сам працював у відомстві Бостона, але цього амбітного хлопця не влаштовувала його скромна зарплата. Він вирішив знайти більш прибуткове заняття, і доля зробила за нього вибір. За часів сухого закону в США не існувало бізнесу вигіднішого, ніж бутлегерство. Джо стає найбагатшим підпільним торговцем спиртним на узбережжі Мексиканської затоки. Та обставина, що ця професія пов’язана з криміналом, лише додає гостроти відчуттів від того, що відбувається. Запрошуємо дивитися Закон ночі онлайн українською на КіноНаХаті.

Повний опис
У центрі сюжету фільму 1920 рік, в Америці був прийнятий сухий закон, і він спричинив безліч наслідків і змінив життя багатьох людей. Одним з них був Джо, син поліцейського, та Джо ніколи не приваблювала ця професія, навіть навпаки, він вибрав інший бік закону. Хлопець швидко зрозумів, що на продажі підпільного алкоголю можна багато заробити, звичайно, якщо обійти сухий закон. Джо швидко зрозумів, як потрібно діяти, щоб домогтися авторитету в кримінальних колах, його методи були дуже жорстокими, але в міру можливостей справедливими.

Джо розвивав свій бізнес швидко, він першим встигав у ті місця, де алкогольна продукція потрібна була найбільше, і займав місце раніше за конкурентів. Звичайно, у житті Джо було немало проблем, але в усьому його підтримувала кохана дружина, і навіть давала поради, як вести кримінальні справи. Фільм Закон ночі онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Закон ночі (2016) онлайн дивитися українською


загрузка...