Межа

Фільм Межа (2017) онлайн дивитися

Межа

Назва: Межа / The Line
Рік: 2017
Жанр: Кримінал
Режисер: Петер Беб’як
Актори: Томаш Машталір, Станіслав Боклан, Римма Зюбіна
Дата виходу (в Україні): 16.11.2017
Тривалість: 01:55:00

Опис: Фільм «Межа» – словако-український кінопроект, знятий словацьким режисером з українськими та словацькими акторами.

Словако-український кордон завжди приваблювала різних підприємців. Адам Крайнак – розумний, заповзятливий хлопець. Він прекрасно розуміє, що протизаконний бізнес може подарувати заможне життя. Чоловік почав активно займатися контрабандою. Разом з подільниками він починає перевозити заборонену тютюнову продукцію в країни Євросоюзу. Цей бізнес виявився дуже прибутковим.

Проте, не варто забувати, що в злочинному світі діють власні суворі правила і закони. Кримінальні авторитети не підкоряються ні моральним, ні тим більше державним законам. Доведеться забути про власну совість та чесність. Хитрі бізнесмени змушені брехати, обманювати, вивертатися. Також у кримінальному світі будь-який промах жорстоко карається.

Головний герой уже має сім’єю. Зрозуміло, Адам не хоче, щоб його близькі занурювалися у вир всіх подій, але, в стороні рідні не зможуть не залишаться. Важливо пам’ятати, що у всього є межі дозволеного, через які не можна переступати. Принциповий головний герой зіткнеться зі зрадниками, лицемірами, які заради грошей готові його підставити. Не варто нікому довіряти, тут кожен за себе. Словако-український фільм Межа онлайн дивитися на КіноНаХаті.

1 2 3
 

Фільм Межа (2017) онлайн дивитись


загрузка...